Wybór odpowiedniej firmy bukmacherskiej wcale nie jest taki prosty. Ostatnio często zadajesz sobie pytanie, gdzie warto się zarejestrować? Jak tak, to przeczytaj poniższy wpis. Dowiesz się, gdzie warto posiadać konto, by potem tej decyzji ani przez jeden moment nie żałować.

zakłady bukmacherskie online
W jakich firmach bukmacherskich warto się rejestrować?

Dlaczego warto obstawiać zakłady online?

Obecnie osoby zainteresowane tym zagadnieniem mogą zdecydować się np. na firmy bukmacherskie zwykłe (inaczej stacjonarne) albo internetowe. Wybór zależy od Ciebie. Tak naprawdę aktualnie coraz więcej osób stawia ostatecznie na firmy bukmacherskie działające w sieci. Z czego to wynika? Każdemu zależy na wygodzie. Tutaj możesz zaś obstawiać z własnego domu albo mieszkania. Nie ma problemu, by ściągnąć sobie aplikacje. W ten sposób będziesz mógł typować także wtedy, kiedy jesteś poza miejscem zamieszkania. Aby tak się stało, musisz posiadać np. urządzenia elektroniczne z podłączeniem do internetu itd. To nie wszystko.

Lokale stacjonarne są otwierane oraz zamykane o konkretnych godzinach. Jak ktoś ma zamiar typować sporty live w nocy (NBA, NHL itd.) to nie ma takiej możliwości. Chcesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze? Typowanie w lokalach stacjonarnych temu nie służy. Szczególnie, jak ktoś mieszka relatywnie daleko od tych miejsc. A takie punkty owszem znajdują się na mapie Polski, ale przeważnie w większych miastach i miasteczkach. Warto także wspomnieć o jeszcze jednej kwestii. Mianowicie ostatnio można zaobserwować, że coraz więcej takich właśnie punktów jest zamykanych.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powód? Nie są one zbyt rentowne. W końcu coraz więcej osób, nie ma w tym żadnego przypadku, zaczyna obstawiać właśnie przez internet. Co jeszcze przemawia za tym, by zdecydować się na taki właśnie model? Warto wspomnieć, że możesz liczyć na atrakcyjne bonusy na start. A lokale stacjonarne takich promocji nie mają w swoich ofertach…

Gdzie gra jest w 100% legalna?

Warto mieć konto, m.in. dla własnej wygody i bardziej efektywnej gry, w punktach online. Poza tym musisz oczywiście zdecydować się tylko i wyłącznie na takie firmy bukmacherskie, które są w 100% legalne. Obecnie takich nie brakuje. Warto zauważyć, że nowoczesne firmy bukmacherskie tego typu działają zgodnie z przepisami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej. Jest to natomiast obecnie najważniejszy dokument regulujący działanie całego rynku. Po co wybierać legalne firmy bukmacherskie? Jest to pytanie retoryczne, ale się do niego mimo wszystko odniesiemy. Po to, by nikt nie miał żadnych wątpliwości… Na pewno możesz się tam bez żadnego problemu zarejestrować. Szybko i bez obaw, że będziesz za to pociągnięty do odpowiedzialności prawnej…

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze się w tym momencie liczy? To, że oferta takich firm bukmacherskich nie jest w ogóle blokowana. Można dzięki temu przeglądać dostępne wydarzenia i na spokojnie je analizować. Jeśli zaś chodzi o nielegalne podmioty, to sprawa nie jest taka prosta. Samo założenie konta to już proszenie się o kłopoty prawne. Dodatkowo oferta jest blokowana. W takich podmiotach nie można nie tylko swobodnie wpłacać, ale tak samo (co jeszcze bardziej istotne) wypłacać pieniędzy. Jeśli wybierzesz legalne firmy bukmacherskie, to takich kłopotów mieć nie będziesz…

Dobry bonus i urozmaicona oferta także są ważne

Zależy Ci na tych aspektach? Korzystaj z tego, że konkurencji jest sporo. Co więcej, tak naprawdę co kilka miesięcy na rynek wchodzi nowa, godna uwagi firma bukmacherska. Ostatnio był to Fuksiarz. Warto wspomnieć o tym podmiocie, ponieważ ma on ciekawą ofertę. Jeśli Twoja drużyna piłkarska będzie prowadziła 2:0, to wydarzenie jest w tym momencie rozliczane jako wygrane. I nie ma znaczenia, co będzie działo się potem. Poza tym możesz liczyć na cashback bez końca. Ogólnie warto zaś zwracać uwagę na bonusy na start. Wybieraj takie firmy bukmacherskie, które gwarantują atrakcyjne podwojenia depozytów albo cashbacki itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj, by kierować się przede wszystkim dokładnymi warunkami danej promocji, a nie suchymi liczbami, które czasami potrafią być bardzo mylące. Liczy się również atrakcyjna oferta. Najlepiej zatem wybierać takie firmy bukmacherskie, które dają spore możliwości pod kątem obstawiania wydarzeń (nie tylko sportowych).

Najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce to…

Jakie podmioty, z tej branży, są aktualnie na topie? Nasz ranking bukmacherów wskazuje jasno, że czołowych jest tylko kilku z nich. W tym gronie jest chociażby Fortuna. To bukmacher, który działa już od 1996 roku. Doświadczenia mu zatem nie brakuje. W tym momencie osoby zainteresowane usługami Fortuny mogą liczyć na zakład bez ryzyka w kwocie 600 PLN. Poza tym oferta tego bukmachera jest bardzo hojna i zarazem urozmaicona. W jakich jeszcze firmach możesz się zarejestrować? Na pewno dobrym wyborem będzie STS. To chyba najbardziej znany obecnie bukmacher. To kolejna legalna firma, która idzie z duchem czasu.

Podobnie, jak w Fortunie, także tutaj możesz obstawiać zakłady na szereg sposobów. Nie tylko w punktach stacjonarnych, ale przede wszystkim w sieci i dzięki apkom mobilnym. Jaki bonus na start oferuje STS? To 100% do 1200 PLN. Jakie inne firmy bukmacherskie są zaś godne zaufania? Warto wspomnieć o Etoto, Superbet, Fuksiarzu i Totolotku itd.

0 / 5. Ocen: 0