Większość typerów nie analizuje zbyt głęboko tego zagadnienia. Dlaczego jednak nie wolno takiego aspektu potraktować po macoszemu? Z kilku względów. Przygotowaliśmy zatem tekst, który pomoże Ci w dużym stopniu zrozumieć ten właśnie aspekt.

obstawianie piłki nożnej w weekend
W jaki dni najlepiej obstawiać ligowe spotkania piłkarskie?

Kiedy są wystawiane pierwsze kursy przez firmy bukmacherskie?

Tak naprawdę ta sprawa nie powinna być bagatelizowana. Od tego bowiem zależy to, jakie będziemy mieć realne szanse na wygranie na konkretnym zakładzie. Przede wszystkim warto wiedzieć, że najlepsi bukmacherzy dość szybko wystawiają kursy na ligowe spotkania futbolowe. Nie da się bowiem ukryć, że piłka nożna to w naszym kraju sport numer 1. Ma to również odzwierciedlenie pod kątem granych dyscyplin w firmach bukmacherskich. Wszak najwięcej zakładów dotyczy właśnie futbolu. Nic zatem dziwnego, że te podmioty chcą zaoferować możliwie jak najwięcej zakładów. Na każdym z nich zarabiają pieniądze. I to tak naprawdę… niezależnie od tego, czy dany mecz zakończy się wygraną gospodarzy, remisem, czy wygraną gości.

Często jest tak, że niektóre firmy bukmacherskie mają wystawione kursy np. na kilka kolejek do przodu. Możesz zatem obstawiać spotkania dużo wcześniej, niż faktycznie będą one rozgrywane w praktyce. Większość Polskich bukmacherów wystawia zaś kursy na kilka dni przed rozpoczęciem danego meczu. Zazwyczaj jest tak, że mamy lidera, który czuje się mocny w tym aspekcie. Jest to taka firma bukmacherska, która nie czeka na ruchy innych i sama kształtuje ofertę.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co ciekawe, kiedy ten podmiot wystawi kursy, inni się nimi sugerują. Dokonują tylko pewnych korekt, aczkolwiek koniec końców kursy są i tak dość zbliżone. Im bliżej rozpoczęcia danego spotkania, tym gracze mają coraz więcej opcji. Tak naprawdę każda szanująca się firma bukmacherska powinna mieć już na kilka dni przed danym meczem chociaż elementarną ofertę. Z czasem do zakładów podstawowych dochodzą również dodatkowe. Na skutek tego gracze mają naprawdę sporo opcji do dyspozycji.

Dlaczego nie warto grać zbyt wcześnie?

W ten sposób typerzy mogą obstawiać spotkania tak naprawdę kila dni wcześniej albo… kilka minut przed rozpoczęciem danej potyczki (do ich dyspozycji jest także oczywiście gra live, ale to temat na inny artykuł). Co powoduje, że zbyt wczesne obstawianie spotkań nie jest do końca opłacalne? Nie da się ukryć, że to swego rodzaju loteria. Wszak przez te kilka dni może się naprawdę sporo zmienić. Futbol to dyscyplina bardzo dynamiczna. I nie chodzi nam w tym momencie jedynie o poczynania o piłkarzy w trakcie właściwej konfrontacji na murawie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sporo dzieje się także poza boiskiem. Zmieniają się bowiem trenerzy, zawodnicy, nastawienie kibiców, motywacja piłkarzy itp. Zasada jest zatem prosta. Im później zagrasz, tym dla Ciebie tak naprawdę lepiej. Zminimalizujesz bowiem ryzyko tego, że nie będziesz wiedział o rozmaitych czynnikach, które mają zaś wpływ na końcowe rezultaty.

Kiedy najbardziej opłaca się obstawiać kupony bukmacherskie?

W jakie dni najbardziej opłaca się zatem typować mecze piłkarskie? Mecz zaplanowano na sobotę, na 20:00? W takim razie wydaje się, że najbardziej rozsądne będzie postawienie w ten sam dzień. Nie musisz koniecznie czekać np. do 19:30. Możesz posłać kupon rano, po południu itp. Grunt, żeby mieć wszystko dokładnie przeanalizowane. Chodzi na pewno o sprawdzenie aktualnej formy, czy postawy w roli gospodarza lub gościa (w zależności od potyczki).

sts poker bonus za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem

Co jeszcze się tutaj liczy? Na pewno przewidywane składy. Jeśli zagrasz sobotni mecz np. już w poniedziałek, to nie będziesz miał dostępu do takich właśnie informacji. Wszak przez te kilka dni najlepszy strzelec może doznać kontuzji na treningu itp. A bez niego końcowy wynik konkretnej konfrontacji może być przecież zdecydowanie inny. Trzeba zatem poczekać, by dowiedzieć się, jakie są przewidywane składy. Musisz mieć świadomość, kto nie gra z powodu kontuzji oraz kartek. Warto to zweryfikować minimum w kilku miejscach. Tak, by mieć 100% pewności, że np. nie zagra najlepszy strzelec lub gracz mający najwięcej asyst na swoim koncie.

O czym jeszcze należałoby pamiętać?

Od momentu wystawienia oferty na dany mecz do jej zamknięcia kursy zmieniają się bardzo często. Od czego to zależy? M.in. od popularności konkretnego rynku. Im dana potyczka wzbudza większe zainteresowanie, tym więcej zakładów jest na nią stawianych. Firmy bukmacherskie muszą to zaś na bieżąco kontrolować. Kursy są zmieniana w ten sposób, by podmiot hazardowy wygrywał niezależnie od końcowego wyniku. Jak się to odbywa w praktyce?

Załóżmy, że sporo osób postawiło na gospodarzy po kursie 2.00. Wtedy firmy bukmacherskie jak STS czy Superbet zmniejszają kursy na ten klub, a zwiększają na gości. Tak, by więcej osób uznało, że warto postawić na konkurentów. Wówczas dana firma bukmacherska będzie miała obstawione rozmaite zakłady, co jest jej oczywiście na rękę. Od czego jeszcze zależą kursy? Od informacji uzyskanych w ciągu całego tygodnia. Nie tylko gracze, ale również tak samo fachowcy analizują ten właśnie aspekt i na bieżąco zmieniają kursy.

0 / 5. Ocen: 0