Już dzisiaj, tj. 26 sierpnia rusza ostatni w tym sezonie turniej wielkoszlemowy US OPEN. Z tej okazji bukmacher LvBet oferuje swoim graczom niezywkle ciekawą promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłąty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że akcja dostępna jest graczom jedynie w czasie trwania US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc liczyć na większe wygrane wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jednak bukmacher wymaga, żeby na kuponie znajdowały się jedynie zdarzenia z US OPEN. Mogą one pochodzić z turnieju singli i debli, zarówno ATP jak i WTA.

Bukmacher dopuszcza typy zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu jest dowolna. Należy jednak wiedzieć, że bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość zdarzeń.

etoto bonus 20 PLN na start bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

LvBet darmowy bonus bez depozytu:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus swoi graczom w wysokości 20 PLN. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłąty, aby otrzymać środki.

Warunek konieczny to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki czemu na konto gracza trafi darmowy bonus.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat gracz może liczy c na dodatkowe środki. Łącznie bukmacher przyzna bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0