Totolotek to najstarszy polski bukmacher. Mimo tego, że jest weteranem na naszym rynku, nie radzi sobie zbyt dobrze w walce z konkurencją. Jeszcze do niedawna jego strona internetowa była niezwykle archaiczna, promocje słabe, a cała reszta trzymała równie mizerny poziom, W zeszłym roku nastąpiły jednak pewne zmiany, które miały za zadanie uczynić bukmachera Totolotek bardziej konkurencyjnym i sprawić, że znów przekona do siebie użytkowników. Jak wyszło? Zapraszamy na recenzję dotyczącą nowego wyglądu, oferty i aplikacji mobilnej Totolotka. 

totolotek marża i oferta zakładów
Czy bukmacher Totolotek jest polecany przez graczy?

Bukmacher Totolotek w pigułce

Totolotek to najstarszy polski bukmacher, który swoje usługi świadczy już od 1994 roku. Swoją ofertę udostępnia w Internecie, na swojej stronie internetowej, gdzie każdy pełnoletni obywatel może założyć konto i dołączyć do zabawy. Ponadto, zakłady obstawiać można także w ponad 300 punktach naziemnych. Oferta bukmachera jest rozbudowana, dostosowana do preferencji polskich graczy. Nieco gorzej wygląda sytuacja z bonusami, które niestety nie zachwycają. Jeszcze niedawno Totolotek oferował nam duże ciekawsze promocje, ale niestety z nieznanych nam powodów zostały one ograniczone. 

Na każdego użytkownika bukmachera Totolotek czeka także Bet Club, czyli specjalny program lojalnościowy nagradzający punktami za bycie aktywnym typerem. Punkty można później wymienić na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy teraz na nieco bardziej szczegółowy opis bukmachera. 

betfan obstawianie bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

Totolotek – strona internetowa 

Przez wiele lat strona internetowa Totolotka prezentowała się niezbyt atrakcyjnie, przypominając bardziej miejsce, w którym ktoś próbuje wyłudzić pieniądze, niż coś, co pasowałoby do najstarszego i najbardziej utytułowanego bukmachera w naszym kraju. W 2019 roku doszło do zmiany właściciela, co poskutkowało całkowitym odnowieniem oferty bukmachera, w tym jego strony internetowej. Jak wyszło?

Niestety, ale nie jesteśmy zachwyceni wyglądem nowej strony Totolotka. Można wręcz rzec, że jest ona jeszcze gorsza niż przedtem. Mówimy to, widząc stronę www.totolotek.pl w jej stanie obecnym, ale warto wspomnieć, że na początku było jeszcze gorzej. Zdecydowanie brakuje czytelności, a obstawianie ciężko nazwać intuicyjnym. Sama budowa witryny przypomina typową stronę bukmacherską, ale niestety Totolotek chciał być aż za bardzo na czasie i jego strona wygląda jak wyciągnięta prosto z przeglądarki telefonu komórkowego. Na plus możemy zaliczyć natomiast bardzo przyjemną kolorystykę, która zdecydowanie pasuje do wymogów obecnych klientów.

Aplikacja mobilna bukmachera Totolotek

Aplikacja mobilna to jeden z najważniejszych punktów oferty każdego szanującego się bukmachera. Obecnie większość typerów woli obstawiać mecze z telefonem w ręku, siedząc na trybunach lub przed telewizorem. Mało kto korzysta z typowej strony internetowej przez cały dzień. Zazwyczaj wejdzie na nią raz, obstawić kupony przedmeczowe, a cała oferta live stawiana jest już z telefonu komórkowego.

Aplikacje mobilna Totolotka przeszła nieco mniejsze zmiany niż strona internetowa, dlatego korzystanie z niej jest bardzo przyjemne i intuicyjne. Wszystko chodzi sprawnie i nie ma problemów nawet z bardzo często zdarzającymi się w tego typu aplikacjach zacięciami. Nie da się ukryć, że aplikacja mobilna bukmachera Totolotek to prawdziwy pokaz profesjonalizmu, dlatego też polecamy ją wszystkim, którzy chcą grać u tego bukmachera. Główna witryna Totolotka nie domaga, ale aplikacja mobilna Totolotka ma wszystko, co powinna, a także i dużo więcej,

Główną zaletą aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek jest jej czytelność oraz szybkość działania. Na wyróżnienie zasługują także powiadomienia push, sprawiające, że nasz telefon wibruje i wyświetla informację o tym, co chcemy. Może to być np. powiadomienie o strzeleniu gola w meczu, który nas interesuje, bądź też wiadomość, że nasz kupon został rozliczony.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Celem pobrania aplikacji mobilnej musimy udać się na stronę bukmachera i kliknąć odpowiednią zakładkę. Przed naszymi oczami pojawi się wtedy strona z informacjami o tym, jak pobrać programik i jak zainstalować go na swoim telefonie. Niestety, z aplikacji mobilnej ucieszą się tylko posiadacze telefonów komórkowych i tabletów z systemem Android. Aplikacja na urządzenia z systemem iOS od firmy Apple jest ciągle w produkcji i nie wiadomo, kiedy ujrzy światło dzienne. 

Oferta zakładów bukmachera Totolotek

Pora teraz przyjrzeć się ofercie zakładów tego bukmachera. Na ogromny plus należy zaliczyć to, że jest bardzo rozbudowana i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niestety, niemal każdy bukmacher również posiada podobną ofertę, a także i mnóstwo innych możliwości, dlatego też nie możemy powiedzieć o Totolotku samych dobrych słów.

W ramach oferty przedmeczowej możemy obstawić naprawdę wiele spotkań. Te większe mecze oferują nam mnóstwo rynków, dlatego też sprawdzi się tu niemalże każda strategia, którą sobie wymyślimy. Oprócz samych hitów znajdziemy tu także mecze małych lig, choć w tym przypadku nie możemy już liczyć na taką różnorodność rynków. Kursy w Totolotku jak i marża bukmachera są na średnim poziomie, dużo lepiej jest na przykład w Betfan którego kursy sa średnio o 10% wyższe.

Oczywiście Totolotek to nie tylko piłka nożna. Znajdziemy tu również i inne sporty. Łącznie mamy do dyspozycji prawie 50 różnych dyscyplin, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych, o których w Polsce słyszało raptem parę osób.

Totolotek otwiera się także i na młodszych graczy, na których czeka całkiem niezła oferta e-sportowa. Przypominamy, że e-sport to po prostu turnieje w grach komputerowych. Obecnie jest to traktowane na równi z prawdziwym sportem, a zarobki niektórych profesjonalnych graczy komputerowych są równie wysokie jak graczy w siatkówkę lub inny mniej popularny sport. 

Niestety, ale z drugiej strony medalu możemy położyć ofertę na zakłady live. Jak na razie jest tu dość biednie, ale słaba oferta live to już tak jakby znak rozpoznawczy tego bukmachera, dlatego nawet nie wierzymy, że cokolwiek w tej sprawie ulegnie większym zmianom. 

Co poza tym? Najgorsze, że w sumie nic. Poza słabiutką ofertą na zakłady dotyczące kultury i polityki nie znajdziemy u tego bukmachera nic odkrywczego. W tym przypadku Totolotek zbiera spory minus.

Równie kiepsko wygląda sytuacja z kursami bukmacherskimi. Zdecydowanie nie jest to najmocniejsza strona tego bukmachera. Niemal w każdej dyscyplinie sportowej bukmacher ten znajduje się na szarym końcu pod względem wysokości kursów. Jeśli chcemy zatrzymać się u jakiegoś bukmachera na dłużej, polecamy, by nie wybierać do tego Totolotka.

sts poker bonus za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem

Totolotek bonusy i darmowe promocje

Przejdźmy teraz do czegoś, czym najbardziej interesują się wszyscy typerzy. Mowa tu oczywiście o promocjach bukmacherskich. Totolotek oferuje nam całkiem ciekawe promocje, ale niestety nie możemy nazwać ich największymi na rynku. Przed Wami spis powitalnych promocji bukmacherskich Totolotka. Czy jest na czym zawiesić oko?

Bonus powitalny 1000 złotych

Standardowa promocja powitalna stosowana niemal przez wszystkich bukmacherów dostępna jest także w Totolotku. Mowa tu o bonusie od pierwszego depozytu. Rejestrując się u bukmachera, musimy tylko zaznaczyć, że jesteśmy nim zainteresowani, a także zweryfikować konto. Jest to ważne, gdyż w innym przypadku bonus nie zostanie nam naliczony. 

Bonus powitalny przyznawany jest w wysokości pierwszej wpłaty do bukmachera. Depozyt musi wynosić co najmniej 20 złotych, ale nie przekraczać 1000 złotych. Jeśli wpłacimy więcej niż tysiąc, bukmacher i tak przyzna nam maksymalnie właśnie taką kwotę. W celu wypłaty naszego bonusu musimy go wpierw obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.90. Niestety, do obrotu należy uwzględnić zarówno kwotę wpłaty, jak i otrzymanego bonusu, co oznacza, że ostatecznie, przy wpłacie tysiąca złotych, będziemy musieli obrócić łączną kwotą 6000 złotych. Na pojedynczym kuponie możemy obrócić nie więcej niż kwota depozytu + kwota bonusu, co oznacza, że potrzebujemy przynajmniej trzech kuponów, by spełnić warunki obrotu. 

Warto jednak pamiętać, by nie obstawiać dwóch lub więcej zakładów na różne wyniki meczu, lub kilku zakładów na to samo zdarzenie. W takiej sytuacji pracownicy bukmachera odbiorą nam nasz bonus. Na spełnienie warunków obrotu mamy 90 dni. 

Bonus jest przyjemny, ale warunki jego obrotu nie należą do atrakcyjnych. Mimo to warto spróbować, gdyż wszystko jest opisane jasno i czytelnie, nie ma więc problemów z możliwością złego zrozumienia zasad. 

Bonus w aplikacji mobilnej

Każdy nowy gracz, który skorzysta z aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek, ma prawo do skorzystania ze specjalnego bonusu mobilnego. Wystarczy tylko pobrać aplikację na swój telefon lub tablet i wpłacić przynajmniej 20 złotych za jej pomocą. Bonus przyznawany jest w wysokości kwoty naszego depozytu, ale maksymalnie możemy dostać jedynie 49 złotych. 

Warunki obrotu są dokładnie takie same jak w przypadku zwykłego bonusu powitalnego, co oznacza, że musimy obrócić trzykrotnie kwotą bonusu + depozytu na kuponach o kursie minimalnym 1.90. Jedyną różnicą jest to, że tym razem na wykonanie obrotu mamy dużo mniej czasu, bo jedynie 30 dni. Warto jednak uwzględnić to, że oba bonusy mogą być wykorzystane przez jednego użytkownika, ale warunki obrotu nie mogą być wypełniane jednocześnie, dlatego też lepiej najpierw „zaliczyć” jeden bonus, a dopiero później interesować się drugim. 

Inne bonusy bukmachera Totolotek

Totolotek to nie tylko bonusy powitalne, ale i te normalne, dostępne dla każdego użytkownika serwisu. Ciężko jednak powiedzieć o nich coś dobrego, gdyż zdecydowanie nie są to atrakcyjne propozycje. Skorzystać możemy m.in. z bonusu King Size, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie nawet o 66%. W tym celu musimy jednak postawić ogromną ilość meczów. Jak kończy się obstawianie tzw. taśm, nie musimy Wam chyba wspominać. Szanse na wygraną są minimalne. 

Totolotek Bet Club to program lojalnościowy, do którego należy każdy zarejestrowany użytkownik o zweryfikowanej tożsamości. W ramach programu każdy typer otrzymuje punkty za obstawione kupony i aktywność na portalu. Punktu można później wymienić na cenne nagrody rzeczowe lub freebety i bezpieczne zakłady. 

0 / 5. Ocen: 0