Super Szansa stanowi część usługi Lotto proponowanej przez Totalizator Sportowy. Choć można nazwać ją loterią (gdyż taką rzeczywiście jest), nie występuje w postaci samodzielnej, a zaledwie „dokłada się” do innych loterii oferowanych przez tę spółkę skarbu państwa.

super szansa zasady gry
Super Szansa w Lotto – jak grać żeby wygrywać?

Super Szansa – zasady i podstawowe informacje

Super Szansa to loteria dodatkowa, w której losowane jest siedem liczb każdorazowo z puli dziesięciu możliwych (każda liczba losowana jest z tej puli). Wylosowana wartość jest porównywana z tą obecną na kuponie, a wyświetlaną w postaci numeru z zakresu od 0000000 do 9999999. Jeden los w loterii kosztuje 2 złote, przy czym liczba, która weźmie w niej udział może być przez nas ustalona, albo też wygenerowana losowo.

Na papierowy kupon zawsze trafia numer identyfikacyjny (to właśnie on jest przedmiotem losowania), przy czym tylko kupon z opłaconą Super Szansą bierze udział w jej losowaniu. 

Istnieje siedem poziomów wygranej, przy czym ten najlepszy to poprawne wytypowanie dokładnie 7 cyfr numeru. Pozwala on na wygranie nawet 2 milionów złotych. Pozostałe wygrane są ustalane przy porównywaniu ostatnich cyfr numeru z kuponu z tymi wylosowanymi – kwota wygranej jest proporcjonalnie i adekwatnie do tej zgodności ustalana dla każdego przypadku.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na Super Szansę można zdecydować się przy graniu w Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensję lub Kaskadę. Postawienie kuponu w ich obrębie jest warunkiem absolutnie koniecznym do spełnienia.

Super Szansa – najistotniejsze fakty

  • Losowania Super Szansy odbywają się tuż po losowaniach gier, których dotyczy nasz główny kupon, a zatem codziennie w godzinach 14:00 i 21:50. Nas interesuje godzina, w której losuje się wynik właśnie naszego głównego kuponu.
  • Losowania można oglądać na stronie loterii, a te wieczorne również na TVP 3.
  • Super Szansa dostępna jest wyłącznie w formie offline – nie ma możliwości jej nabycia przy kupowaniu kuponów Internetowo lub przez aplikację.
  • Po postawieniu kuponu otrzymamy jego papierową wersję – bardzo ważne jest, aby zachować ten paragon, który stanowi jedyny dowód na naszą ewentualną wygraną. Istnieje konieczność przedłożenia go, jeśli będziemy ją chcieli wypłacić.
  • Maksymalna wygrana w Super Szansie wynosi 2 miliony złotych – pojawia się przy wytypowaniu wszystkich liczb poprawnie, ale tylko wtedy, gdyż pula (pochodząca ze stawek na Super Szansa) będzie odpowiednia wysoka.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Wygrywając kwotę nieprzekraczającą 2280 złotych, możemy ją wypłacić w każdym punkcie Lotto oraz Oddziale Totalizatora Sportowego. Jeżeli jednak kwotę tę przekroczymy, pozostanie nam ta druga opcja. Wynika to z faktu, że będzie to kwota konieczna do zgłoszenia i opodatkowania.
  • Totalizator Sportowy sam zajmuje się opłaceniem podatku, jednak pobiera jego równowartość (10% wygranej) przy wypłacaniu jej nam. Dlatego konieczna jest wizyta w jego oddziale, ale i wylegitymowanie się dowodem oraz podanie rachunku bankowego. To za jego pośrednictwem jest przelewana wygrana.
  • Możemy grać Super Szansę cały czas tym samym numerem – aby zaoszczędzić czas, wystarczy podać sprzedawcy stary kupon, by ten go powielił na nowym losowaniu (kupon nie może być starszy niż 90 dni).

0 / 5. Ocen: 0