Legalni bukmacherzy w Polsce coraz częściej starają się nie tylko przyciągnąć do siebie nowych typujących, ale i uczynić z tych obecnych swoich stałych klientów. Czasy są dla nich ciężkie – zbyt łatwo jest dziś bowiem zarejestrować się u konkurencji, a legalne jest posiadanie kilku kont u różnych firm z branży. Jak zatem starają się przekonać typujących do obstawiania właśnie u nich? Odpowiedź jest prosta – poprzez bonusy bukmacherskie. Szczególnie te stałe i niezmieniające się od lat.

bonusy polskich bukmacherów
Promocje i bonusy legalnych bukmacherów (Betcris, LVBet, Betclic)

W dzisiejszym przeglądzie przyjrzymy się trzem bukmacherom i ich stałym bonusom. Wyjaśnimy, jak one działają i co można dzięki nim zyskać. Powiemy też więcej na temat wymagań, jakie wiążą się z sięgnięciem po każdy z nich. Czy nowi bukmacherzy potrafią zaskoczyć czymś graczy?

Betcris – stałe bonusy w ofercie

Mimo, że Betcris jest bukmacherem stosunkowo młodym i działającym w naszym kraju od niedawna, nie mogło zabraknąć dla niego miejsca w naszym przeglądzie. Zawdzięcza je przede wszystkim zróżnicowaniu w swojej ofercie promocyjnej. Dzięki niemu każdy może w niej znaleźć idealnego dla siebie.

Flagową stałą promocją bukmachera jest Totalny Zwrot Podatku, w ramach którego buk zwraca nam podatek za każdy zakład akumulacyjny z minimum trzema zdarzeniami (stawka minimalna to 10 złotych, a kurs – 1.30 na każde zdarzenie). Podatek zwracany jest w postaci freebetu (do wykorzystania na dokładnie taki sam – pod względem warunków – kupon AKO). Co istotne, codziennie można otrzymać do 100 złotych w zwrocie podatku.

Betcris jest jednym z wielu operatorów zakładów wzajemnych, którzy promują zawieranie jak największych kuponów akumulacyjnych. Im więcej zdarzeń dodamy, tym bardziej zwiększy on naszą potencjalną wygraną. Tak oto przy pięciu zdarzeniach wygrana wzrośnie o 5%, a z każdym kolejnym – o dodatkowe 5%. Przy 24 zdarzeniach na kuponie zyskamy aż 100% bonusowej wygranej. Pamiętajmy jednak, że wraz z tym rośnie też ryzyko zakładu.

polski bukmacher betfan bonusy
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

Po zarejestrowaniu się na stronie www.Betcris.pl i podaniu własnej daty urodzenia, w dniu urodzin zawsze będziemy otrzymywać freebet w wysokości 20 złotych – do wydania na każde zakłady AKO z minimum trzema zdarzeniami (kurs minimalny każdego z nich – 1.3).

LV Bet – stała oferta promocyjna

Do swojej stałej oferty promocyjnej w dość przystępny i atrakcyjny dla odbiorcy docelowego sposób podchodzi LV Bet – kolejny bukmacher, któremu przyjrzymy się w naszym przeglądzie, a w rankingu bukmacherów występujący zwykle w ogonie. Jeśli spodziewamy się wielu bonusów o dość solidnej wartości, jest on jedną z tych opcji, którymi na pewno powinniśmy się zainteresować.

W stałej i podstawowej ofercie promocyjnej bukmachera LV Bet znajduje się tak zwany LV Kombi Boost, promujący zawieranie jak największych kuponów akumulacyjnych. Zasada jego działania jest prosta – musimy po prostu dodawać kolejne zdarzenia do naszego kuponu (minimalny kurs każdego z nich to 1.25), a bukmacher powiększy nam kurs całkowity. Przy trzech zdarzeniach wzrost kursu  wynosi 3%, przy czterech – 7%. Każde kolejne zdarzenie to dodatkowy boost, a maksymalny można osiągnąć przy trzynastu selekcjach na kuponie (aż 75% do kursu). Promocja działa podobnie, jak u konkurencji. Wszystkie Polskie firmy bukmacherskie wymagają jednak minimum pięciu zdarzeń. Tutaj muszą być zaledwie trzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

LV Bet uznaje każdy pierwszy kupon akumulacyjny z minimum 4 zdarzeniami (i kursem całkowitym 3.00) za kupon bezpieczny. Zwróci nam część naszej stawki (maksymalnie 50 złotych), jeśli okaże się on przegrany. Z promocji możemy korzystać raz w tygodniu, przy czym “odnawia się” ona w poniedziałek. Minimalna stawka to 20 złotych. 

Powyższa promocja nie jest jedyną, w której LV Bet przyznaje nam zwrot – nie jest on może tak imponujący jak w Superbet, ale dobrze że jest. W innej jest on nam w stanie przyznać zwrot 25 lub 50 złotych codziennie. Wystarczy, że wpłacimy 50 złotych lub 100 złotych, a następnie postawimy te środki na zakład (koniecznie taki, który będzie rozliczony tego samego dnia). Jeśli przegramy, otrzymamy zwrot środków w postaci bonusu.

Betclic – bonusy i promocje

Jeśli chodzi o swoją stałą ofertę bonusową, w naszym przeglądzie musimy też wyróżnić bukmachera Betclic, który cały czas ją powiększa i uatrakcyjnia. Podstawą u niego jest akcja Multi+, działająca analogicznie do tej dostępnej u innych buków. W jej ramach bukmacher zwiększy naszą wygraną z kuponu akumulacyjnego, jeśli znajdzie się na nim więcej zdarzeń. Przy pięciu wzrost wygranej wyniesie 5%, przy dwudziestu jeden – aż 120%. Z promocji możemy skorzystać dowolną liczbę razy – nawet tego samego dnia. To sprawia, że aktualny ranking najlepszych bukmacherów stawia Betclic na dość wysokim miejscu.

Betclic bardzo promuje polecanie jego usług. Jeśli zaprosimy do typowania naszych znajomych, wpiszą oni nasz kod i zweryfikują swoje konto (my też musimy posiadać to zweryfikowane), otrzymamy 20 złotych we freebecie (oni również). Co istotne, miesięcznie możemy zapraszać nawet pięciu kolegów, zyskując 100 złotych na darmową grę.

Betclic wprowadził ostatnio do swojej stałej oferty specjalne Misje. To zadania, które możemy wykonać jako typujący, by zyskać bardzo zróżnicowane nagrody (zależnie od tego, na jak trudną misję się zdecydujemy). W tym przypadku nie ma limitu czasowego na odebranie nagrody – progres w realizacji zadań możemy zaś śledzić tak na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera.

5 / 5. Ocen: 5