Boks to jedna z najbardziej cenionych, znanych i lubianych dyscyplin sportowych na świecie. Na swoją reputację pracowała długimi latami i to właśnie jej zawdzięcza swoją niebywałą popularność, również w obrębie serwisów bukmacherskich. Chcąc obstawiać właśnie ją i być w tym skutecznym, musimy wiedzieć, jak to robić, w jaki sposób do tego podejść i czego się wystrzegać. O tym wszystkim powiemy w naszym krótkim poradniku.

jak obstawiać boks u bukmacherów
Obstawianie boksu u polskich bukmacherów?

Co robić, by skutecznie typować boks?

Wbrew wszelkim pozorom, typowanie tak specyficznej dyscypliny sportu, jak boks wcale nie jest łatwe i wymaga od nas właściwego przygotowania, ale i odpowiedniego podejścia. Oczywiście, możemy typować wygrane zawodników, których po prostu lubimy – nie oczekujmy jednak, że robiąc to wyłącznie na bazie intuicji osiągniemy w tym sukces. Aby móc się nim pochwalić, pamiętajmy, by:

  • zwracać uwagę na warunki fizyczne zawodników – podstawą dobrego występu danego zawodnika w walce z innym są jego odpowiednie warunki fizyczne; mowa tutaj o takich rzeczach, jak rozpiętość ramion (wpływająca na zasięg), siła (pozwalająca szybciej znokautować przeciwnika) czy sylwetka (która tworzy przewagę mentalną, ale też pozwala na stworzenie pewnych atutów);
  • porównywać zawodników ze sobą – częstym błędem początkujących typujących jest „izolowanie” zawodników, których analizują. Tymczasem warto zestawiać ich mocne i słabe strony z tymi, którymi odznaczają się ich bezpośredni przeciwnicy – dzięki temu nasze zakłady bukmacherskie będą bardziej trafne;
  • przeglądać statystyki – choć dane statystyczne wydają się być nudne i niemiarodajne, tak naprawdę mogą być bardzo cennym źródłem informacji – zwłaszcza jeśli wykorzystamy je w odpowiedni sposób. Największą uwagę powinniśmy przyłożyć do ilości zadawanych ciosów, sparowanych uderzeń, ale i tych przyjętych na twarz. Liczy się także statystyka związana ze sposobem wygrywania rund czy czasem ich trwania. Te wszystkie dane pozwolą nam wyrobić sobie zdanie na temat najbardziej typowego zachowania danego zawodnika, a w konsekwencji poprawić naszą skuteczność w zakładach bukmacherskich na boks;
  • zwracać uwagę na formę – nawet najlepszym pięściarzom zdarzają się gorsze walki – gorzej, jeśli mają do czynienia z niefortunną ich serią, która może oznaczać brak formy. Zwracajmy na to szczególną uwagę jeśli chcemy bawić się w obstawianie boksu u bukmachera, nie ignorując również kontuzji, które również mogą pokrzyżować szyki nawet najlepszym typującym.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czego się wystrzegać przy typowaniu boksu?

Istnieje wiele błędów, które osoby realizujące własne typy bukmacherskie popełniają, a które znacznie pogarszają ich skuteczność w obstawianiu. Jeżeli więc chcemy typować z głową, wystrzegajmy się:

  • stawiania wyłącznie na pewniaki – pewniak nie zawsze jest tym, który wygrywa konkretną walkę – ma na to wpływ mnóstwo czynników, w tym między innymi forma. Nie stawiajmy zatem wyłącznie na faworytów, a zawsze na tych, których uznaliśmy za lepszych na podstawie naszej własnej analizy;
  • ślepego kopiowania typów bukmacherskich – typy bukmacherskie są po to, aby z nich korzystać. Nie róbmy tego bezmyślnie, a traktujmy je niczym wskazówki do tworzenia swoich własnych przypuszczeń;
  • pomijania analizy – boks sprawia wrażenie dyscypliny stosunkowo łatwej do obstawiania. Rzeczywistość okazuje się jednak być zgoła odmienna, a zakłady bukmacherskie realizowane bez uprzedniej analizy mogą się dla nas okazać zgubne. Boks to nie gry karciane, tutaj musimy zestawiać dane i szukać najlepszego rozwiązania.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy z najciekawszą ofertą na boks

W naszym kraju swoją aktywną działalność prowadzi kilkunastu bukmacherów jak STS, Superbet czy Betfan, z których każdy umożliwia zakłady bukmacherskie na boks. Nie u każdego jednak można je składać na równie atrakcyjnych warunkach, przy równie wysokich kursach i z równie bogatym wyborem w kontekście opcji bukmacherskich, tylko najlepsi bukmacherzy online mają ofertę na boks na tyle ciekawą, że warto tam obstawiać. Poniżej przedstawiamy kilka pewniaków, u których typy bukmacherskie realizuje się na najbardziej korzystnych dla nas warunkach – pod każdym kątem.

Boks u bukmachera STS

STS jest obecnie liderem na polskiej scenie bukmacherskiej. Swoją niezachwianą pozycję zawdzięcza również ofercie na boks, niezwykle szerokiej i konkurencyjnej pod wieloma względami. Typować można u niego walki z niemal każdej federacji, a wiele spośród nich dostępnych jest w formule na żywo. Bukmacher www.STS.pl daje też dostęp do wielu usług dodatkowych – sporty wirtualne, legalny poker i inne pozwalają na miłe spędzanie czasu między kolejnymi walkami.

Boks u bukmachera Fortuna

Depcząca po piętach liderowi Fortuna również prezentuje bardzo ciekawą ofertę na boks, pozwalając na typowanie wielu walk na mocno konkurencyjnych warunkach. Daje też dostęp do ciekawych bonusów i akcji promocyjnej na www.eFortuna.pl, nie tylko dla świeżych użytkowników.

Boks u bukmachera Betclic

Betclic swoją ofertę ubrał w przyjazną dla oka szatę graficzną. Słynie z mnóstwa opcji bukmacherskich na boks, ale też w wielu przypadkach potrafi zaskoczyć ciekawą ofertą kursową. Przede wszystkim jednak wiele walk obejmuje formatem „live”, co powinno zachęcić zwolenników tej metody typowania do rejestracji u niego.

0 / 5. Ocen: 0