Dla wielu polskich graczy jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, czy zarejestrują się u danego bukmachera, jest liczba dostępnych metod płatności. Im więcej metod płatności oferują swoim graczom bukmacherzy, tym większa jest szansa na to, iż uda im się pozyskać szerokie grono oddanych użytkowników. Jakie formy płatności są najczęściej oferowane przez polskie legalne firmy bukmacherskie? 

Najlepsze metody płatności u polskich bukmacherów
Najlepsze metody płatności u polskich bukmacherów

Karta kredytowa/debetowa

Płatność kartą debetową/kredytową uważana jest za jedną z najlepszych a zarazem najprostszych metod płatności. W swojej ofercie mają ją praktycznie wszystkie legalne firmy bukmacherskie. Aby móc opłacić swoje konto bukmacherskie za pomocą karty kredytowej/debetowej, wystarczy podać kilka podstawowych informacji, a pieniądze już po chwili trafiają na nasze konto u bukmachera. 

Które dokładnie informacje trzeba podać podczas realizowania płatności z wykorzystaniem karty debetowej/kredytowej? Niezbędne jest podanie imienia i nazwiska posiadacza karty, daty ważności karty, numeru karty oraz kodu CVC. Oprócz tego, trzeba również podać kwotę, którą chcielibyśmy wpłacić na swoje konto u bukmachera. Jakie są najważniejsze zalety realizowania płatności kartą z wykorzystaniem karty debetowej/kredytowej? Wśród najistotniejszych atutów należy przede wszystkim wspomnieć o niezwykle wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz o tym, iż są one realizowane w sposób natychmiastowe.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób narzeka jednak na fakt, iż płatności z wykorzystaniem kart debetowych i kredytowych są obciążane prowizją, której wysokość może wynosić nawet około 2%. Zanim wpłacimy pieniądze na swoje konto u bukmachera, warto sprawdzić w pierwszej kolejności, jaka jest dokładna wysokość prowizji. Może się bowiem okazać, iż inna metoda płatności okaże się znacznie korzystniejsza. 

Portfel elektroniczny – innowacyjna metoda płatności

Portfel elektroniczny jest metodą płatności, która od pewnego czasu cieszy się coraz większą popularnością wśród najlepszych bukmacherów. Nie ma się co dziwić temu zjawisku. Aby móc korzystać z tej metody, należy tylko raz założyć konto, a później wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora podanego w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze z portfela elektronicznego na nasze konto u bukmachera trafią po upływie maksymalnie kilkunastu sekund. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mnóstwo osób ceni sobie płatność z wykorzystaniem płatności elektronicznych ze względu na fakt, iż gwarantują one stuprocentową anonimowość. Informacje odnośnie realizowanych przez nas przelewów nie są udostępniane osobom trzecim. Nie istnieje żaden wykaz transakcji. Oczywiście konkretny gracz ma pełen wgląd we wszystkie zrealizowane przez siebie transakcje. Dużą zaletą realizowania płatności za pomocą portfeli elektronicznych jest fakt, iż Polscy bukmacherzy internetowi nie pobierają z tego tytułu żadnych prowizji. Prowizje w małej wysokości mogą być pobierane jedynie przez operatorów portfeli elektronicznych, jednak z reguły nie są to duże sumy. 

Gdy realizujemy płatność z wykorzystaniem portfela elektronicznego, musimy mieć świadomość tego, iż wiąże się to z limitami na minimalne oraz maksymalne kwoty wpłaty. Jeśli chcemy wpłacić depozyt o niewielkiej wysokości, często musimy wybrać inną metodę. 

Internetowe systemy płatności

Internetowe systemy płatności są obsługiwane przez firmy takie jak Przelewy 24, Dotpay czy PayU. Przelewy realizowane z wykorzystaniem tych systemów docierają do adresata w kilkanaście minut. Ta metoda uwzględnia transakcje zarówno z wykorzystaniem kart debetowych i kredytowych, ale również za pośrednictwem e-portfeli czy płatności mobilnych takich jak Blik. 

0 / 5. Ocen: 0