Jeszcze do niedawna ludzie nie wyobrażali sobie życia z telefonem w kieszeni. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez ciągłego dostępu do wiadomości, komunikacji czy Internetu. Narzędziem, który pomaga zaspokoić rosnące potrzeby ludzi stały się smartfony. Nawet jednak najlepszy telefon bez zainstalowanych odpowiednich aplikacji, nie jest w stanie ukazać swoich możliwości w pełnej krasie.  Za pomocą różnorodnych aplikacji skorzystamy z promocji w supermarkecie, zmierzymy przebytą odległość podczas treningu, wykonamy pilny przelew w bankowości mobilnej, sprawdzamy prognozę pogody na kolejne dnia albo przygotujemy się do spowiedzi świętej. Możemy też skorzystać z oferty zakładów bukmacherskich, które wychodzą naprzeciw wciąż rosnącej mobilności współczesnego człowieka. Teraz, bez żadnych ograniczeń każdy z nas może obstawiać zakłady sportowe, gdziekolwiek się znajduje. Z roku na rok popularność tych rozwiązań stale wzrasta, a ilość zakładów dokonywanych na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji notuje kolejne rekordy.

aplikacje mobilne legalnych bukmacherów online
Najlepsze aplikacje mobilne do obstawianie meczów online

Aplikacja mobilna czy strona mobilna?

Na początek warto zadać sobie pytanie czy lepiej korzystać ze strony mobilnej czy gotowej aplikacji. W tym temacie, mimo wciąż rosnącej świadomości estetycznej, wzrastającej pojemności i szybkości serwerów oraz ułatwieniach w logowaniu, strony mobilne mają pewne wady. Główną jest jej okrojony wymiar, który często prowadzi do urywania się dużych danych (np. tabel, statystyk) lub zacinania. Przy aplikacji mobilnej te wszystkie drobne usterki są całkowicie wyeliminowane.

Dlaczego warto pobrać aplikację mobilną?

Przyjrzyjmy się szybko głównym zaletom aplikacji mobilnych. Ich lista jest bardzo długa, dlatego ograniczamy się tylko do kluczowych.

 • Dostępność – z aplikacji możemy korzystać wszędzie tam, gdzie działa połączenie Internetowe.
 • Łatwość obsługi – aplikacje są kreowane tak, aby być maksymalnie intuicyjne. Jest to szczególnie zauważane podczas obstawiania zakładów na żywo, gdzie często decydują ułamki sekund o przyjęciu zakładu do realizacji.
 • Szybkie płatności – dzięki kilku ruchom można zarówno doładować swoje konto na wybraną kwotę, jak i wypłacać wygrane.
 • Statystyki – aplikacje mobilne pełne są statystyk, które pomogą użytkownikom dokładne zanalizować swoje typy. Dzięki tej funkcji w łatwy i przejrzysty sposób każdy będzie mógł obrać najskuteczniejszą drogę do wygranej.
 • Dostępne informacje na żywo – aplikacje mobilne mają nie tylko wbudowane możliwości typowania na żywo, ale także w czasie rzeczywistym dokonują przeliczania danych i zamieniania je na gotowe informacje. Chcesz wiedzieć ile w tym momencie były rzutów rożnych w konkretnym meczu? Nic prostszego, współczesne aplikacje mobilne wyświetlają dużo bardziej szczegółowe statystyki.
 • Powiadomienia – większość dostępnych aplikacji oferuję usługę błyskawicznych powiadomień Push, które informują użytkownika o dostępnych bonusach, wygranych czy rozliczonych kuponach. Szczególnie dla osób zapracowanych jest to bardzo wygodna funkcja.

Jak więc widać, zalet jest bardzo dużo, ale jak zwykł mawiać klasyk, diabeł czasami tkwi w szczegółach. Mimo, że legalni bukmacherzy inwestują w rozwój swoich aplikacji to nie wszystko jest na najwyższym poziomie. Każda aplikacja różni się detalami, dlatego warto przyjrzeć się ich specyfikacji zanim zdecydujemy się na konkretny wybór. Wyeliminowanie nieresponsywnych dla nas programów może uchronić nas przed wieloma nerwami w przyszłości.

nowy bonus betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Aplikacja mobilna bukmachera LV BET

Jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Aplikację można wygodnie pograć przez stronę LVBET lub App Store dla systemu iOS. LV BET jest aplikacją przejrzystą i zbudowaną według najlepszych wzorców. Została wyposażona w kilka ważnych funkcji. Match Tracker daje możliwość obserwacji wizualizacji wydarzeń sportowych z dokładną ich statystyką. Rapid Pay to doskonałe rozwiązanie gwarantujące szybkie wpłaty i wypłaty na konto, zaś funkcja cash-out sprawia, że każdy użytkownik ma możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem wydarzenia. Istnieje też możliwość weryfikacji historii kuponów. Aplikacja działa płynnie.

Aplikacja mobilna bukmachera forBET

Podobnie jak w poprzednim przypadku, aplikacja FORBET wyposażona została wyposażona w funkcje Match Tracker, Rapid Pay i historię kuponów. Całkiem niedawno forBET udostępnił możliwość obstawiania sportów wirtualnych, oglądania transmisji na telefonie oraz korzystania z opcji cashback, która w tym wypadku dostępna tylko i wyłącznie w aplikacji i na stronie mobilnej. Z ciekawych funkcji warto też wskazać automatyczne logowanie oraz powiadomienia PUSH. Wszystko to sprawia, że aplikacja forBET jest intuicyjna i dostosowana do różnorodnych potrzeb użytkowników. Dostępna jest oczywiście zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Aplikacja mobilna bukmachera Totolek

Aplikacja mobilna Totolotka zdaniem wielu użytkowników jest nieco mniej mobilna. Korzystanie z funkcji live czasami wymaga kilku sekund buforowania. Poza tym posiada ona typowe dla tej grupy aplikacji funkcje: Match Tracker, historia kuponów i błyskawiczne płatności. Wpłaty dokonywane są przez serwis DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i ponad 30 banków. Totolotek Mobile posiada ciekawą opcję QuickBet, dzięki której każdy może powierzyć swój kupon Totolotkowi. Wystarczy określić stawkę, kwotę zwycięstwa i termin wygranej, a po chwili system generuje propozycję kuponu na zakłady. Aplikacja umożliwia też prezentacje na żywo wizualizacji wydarzeń. Jest dostępna na Android i iOS.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

Rodzima Fortuna została dostosowana do sprzętów z oprogramowaniem Android oraz iOS. Windows Phone jest obsługiwany wyłącznie przez wersją mobilną strony. Fortuna zapewnia wszystkie opcje, które powinny się znaleźć w konkurencyjnych zakładach bukmacherskich. Bez ruszania się z fotela, w dowolnej chwili możesz obstawić klasyfikację końcową Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich, liczbę rzutów rożnych w meczu o utrzymanie czwartej ligi angielskiej albo informacje, kto wygra pierwszego seta w starciu juniorskich drużyn siatkarskich rosyjskiej elity. Warto zwrócić uwagę, że na tle konkurencji Fortuna ma najbardziej rozbudowaną aplikację mobilną. Oferuje dostęp do bardzo zaawansowanych statystyk, możliwość typowania dyscyplin niedostępnych gdzie indziej, zakłady przedmeczowe i live. Ma wbudowane ciekawe opcje takie jak:

 • early cash-out,
 • sporty wirtualne,
 • powiadomienia PUSH,
 • automatyczne logowanie,
 • transmisje na żywo,

Dopracowane do najdrobniejszego szczegółu dodatkowe funkcje w aplikacji Fortuny to istotny argument za tym, aby zdecydować się właśnie na to rozwiązanie.

Aplikacja mobilna bukmachera Milenium

Aplikacja mobilna Milenium oferuje możliwość gry w niemal każdej dostępnej kategorii. W bogatej ofercie znajdują się zakłady między innymi na takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, boks, eSport, żużel, baseball, football australijski czy rugby, które w dalszej kolejności posegregowane są geograficznie i obejmują obszar praktycznie całego świata. Podobnie jak u większości innych zakładów bukmacherskich, mamy tu dostępną opcję zakładów na żywo, przy czym nie obejmuj ona dyscyplin eSportu.

Strona bukmachera Milenium gwarantuje możliwość dokonywania wpłat tylko i wyłącznie za pośrednictwem trzech narzędzi: PayU, Tpay oraz BLIK. Odnotowuje się brak możliwości zapłacenia bezpośrednio kartą lub przelewem bankowym. Sprawnie działa za to wypłata środków, gdzie czas realizacji jest krótszy niż w większości innych zakładach. Niestety aplikacja mobilna nie posiada możliwości wpłaty i wypłaty środków na konto. Wbudowano funkcję historii kuponów, powiadomień PUSH oraz FaceID i Touch ID.

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

Największą zaletą tej aplikacji jest jej intuicyjność i lekkość. Podobnie jak w większości aplikacji, została ona dostosowana do systemów Android i iOS, zaś użytkownicy Windows Phone mogą skorzystać z wersji mobilnej strony internetowej. Betclick posiada bardzo obfitą ofertę zakładów, a samo zapoznanie się z nią może zająć cały dzień. Usprawniono możliwość postawienia zakładu live przy użyciu tylko dwóch kliknięć. Z łatwością można doładować konto i wypłacić z niego środki. Powiadomienia PUSH nie pozwolą z kolei zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach, czy aktualnie proponowanych bonusach. Istnieje też możliwość szybkiego logowanie dzięki opcji Touch ID i Face ID. Jak większość aplikacji, Betclick oferuje zakłady na żywo i transmisje wideo.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Aplikacja mobilna bukmachera STS

Polski rynek aplikacji mobilnych zakładów bukmacherskich, oprócz Fortuny może pochwalić się także Polski bukmacher STS. Co ciekawe, to rozwiązanie jako jedyne na rynku umożliwia oglądanie transmisji na żywo z poziomu telefonu. Aplikacja mobilna STS daje także szansę na typowanie wyników live, stawianie na sporty wirtualne, badanie historii kuponów, wysyła powiadomienia PUSH, posiada opcję prowadzenia konwersacji. Jest też dostosowana do wygodnego logowania się oraz skutecznego zabezpieczenia swoim PIN-em lub Touch ID.

STS Mobile daje gwarancje nieustannego dostępu do rozbudowanych statystyk danych wydarzeń sportowych. Dla rozważnych graczy istotny będzie fakt, że STS to w pełni licencjonowany bukmacher, działający na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów, dzięki czemu, w przypadku zaistnienia jakichś problemów klient ma możliwość ubiegać się o wsparcie instytucji zewnętrznych.

Czy aplikacja mobilna ułatwia obstawianie meczów?

Wymienione aplikacje mobilne nie są jedynymi dostępnymi na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Zapaleni gracze na pewno słyszeli o firmach jak Etoto, Totalbet, Betfan czy PZBUK. Każda z wymienionych wymaga jednak dalszego rozwoju, aby mogła sprostać wymagającej konkurencji najlepszych aplikacji bukmacherskich na rynku.

Nie jest łatwo wytypować tą jedyną. Wszystkie opisane powyżej rozwiązania stoją na bardzo wysokim poziomie funkcjonalności i oferowanych możliwości. Praktycznie każda oferuje dodatkowe bonusy, które zmieniają się wraz z upływem czasu. Warto śledzić na bieżąco oferty zakładów bukmacherskich, aby wartościowa promocja nie ominęła nas. Przy wyborze konkretnego rozwiązania warto zwrócić uwagę szczególnie na bezpieczeństwo, funkcjonalność, płynność oraz drobne szczegóły, takie jak układ w aplikacji i grafika.

Dobry typer ma zresztą zazwyczaj zainstalowane co najmniej kilka aplikacji, co pozwala mu porównywać zmieniający się rynek. Tym bardziej, że czasami kursy pomiędzy zakładami bukmacherskimi, szczególnie podczas typowania live, znacznie się różnią. Takie rozwiązanie rekomendujemy, a jeśli akurat brakuje Wam miejsca na telefonie, powyższy ranking może pomóc w optymalnym wyborze.

0 / 5. Ocen: 0