Bukmacher Bwin jest znów w Polsce! Austriacki gigant światowego rynku zakładów wzajemnych po kilku latach nieobecności (spowodowanych przede wszystkim nową ustawą hazardową i wprowadzeniem wymogu związanego z posiadaniem licencji) znów zamierza walczyć o polskiego klienta. Nie robi tego jednak wyłącznie w typowy sposób. Obok atrakcyjnej oferty na najpopularniejsze dyscypliny sportu prezentuje zatem również i tę na te mniej popularne, niemniej jednak wciąż posiadające w naszym kraju swoich fanów. To właśnie na nich skupimy się w tym wpisie.

Mniej popularne dyscypliny sportu w Bwin

Jakie niszowe dyscypliny znajdziemy w Bwin?

W Bwin rejestracja oddaje nam do dyspozycji kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu. Oczywistym jest, że wśród nich musiało się znaleźć miejsce tak dla tych popularnych w Polsce, jak i dla takich, które cieszą się znacznie mniejszym zainteresowaniem. Które z tych drugich zasługują na szczególną uwagę? Chodzi przede wszystkim o:

  • krykiet – jako że Bwin dużą wagę przywiązał do rynku brytyjskiego, w obrębie którego ta właśnie dyscyplina cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, można ją obstawiać u niego na świetnych warunkach. Postawimy zatem na szalenie popularną Big Bash League (i jej kobiecy odpowiednik, Women’s Big Bash), ale też na CSA T20 Challenge czy The Ashes,
  • bilard, w przypadku którego możemy liczyć na świetne pokrycie tak Mistrzostw Świata i Wielkiej Brytanii, jak i The Masters czy German Masters,
  • wyścigi konne, które również cieszą się nad wyraz dużym zainteresowaniem na wyspach; choć w Polsce nie są organizowane na profesjonalnym szczeblu, wciąż wzbudzają swoje zainteresowanie wielbicieli wspomnianych zwierząt,
  • kolarstwo z Tour de France, Giro d’Italia oraz Mistrzostwami Świata na czele. Z pewnością obstawimy tu również Tour de Pologne,
  • dartsy, które stale zyskują na popularności, a w których zmagania już od dawna rozgrywają się na profesjonalnym szczeblu.

Choć to wyżej wspomniane dyscypliny są przez Bwin traktowane szczególnie dobrze, w jego ofercie znajdziemy również wiele innych. Możemy więc śmiało powiedzieć, że Bwin to bukmacher dbający o potrzeby wielbicieli mniej popularnych sportów.

Dlaczego Bwin jest dobrym wyborem dla ich wielbicieli?

Jak sugerują pojawiające się w sieci na temat bukmachera Bwin opinie, sporty niszowe u bukmachera Bwin są bardzo chętnie obstawiane poza granicami naszego kraju – i nie jest to wcale dziełem przypadku. Bukmacher ten prezentuje bowiem bardzo atrakcyjne warunki na to właśnie obstawianie. Możemy u niego zatem liczyć tak na bardzo wysokie kursy (w szczególności w kontekście sportów popularnych w Wielkiej Brytanii – na jej terenie buk uchodzi za naprawdę najsolidniejszego), ale też bardzo dużą wszechstronność w kontekście udostępnianych rynków na zakłady bukmacherskie.

Co istotne, niszowe dyscypliny można u tego bukmachera nie tylko obstawiać, ale też… oglądać. W Bwin bez depozytu tego nie zrobimy – transmisje są bowiem odblokowywane na 24 godziny po każdym zawarciu zakładu. Dowolnego, na wybraną przez siebie stawkę. Nie musimy przy tym postawić na to, co chcemy oglądać.

5 / 5. Ocen: 5