Bukmacher Betfan oferuje dla nowych swoich graczy ciekawy pakiet powitalny, w którym to można na start otrzymać: zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETFAN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Betfan. Warto jest podkreślić, że BetFan jest legalnym polskim operatorem, a granie u niego jest zgodne z polskim problem.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas zakładania konto. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości go wpisania.

betfan obstawianie bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETFAN

Bonus do 3000 PLN od BetFan

Ten bukmacher zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty, przyznając bonus równowartości wpłaty. Za każdą wpłatę najwięcej można otrzymać 1000 PLN.

To sprawia, ze za trzy pierwsze depozyty użytkownik może otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusów.

Cashback na start do 100 PLN u bukmachera Betfan

Poza tym u tego bukmachera pierwszy zakład jest bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, a ich kurs łączny będzie wynosił nie mniej niż 2.20. Natomiast kupon musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Najwięcej można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0