Coraz więcej graczy zaczyna analizować ofertę firm bukmacherskich pod kątem zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy 2020. Kto jest faworytem fachowców do wygrania całej imprezy? Jak analizować formę reprezentacji narodowych? Na co trzeba szczególnie zwracać uwagę, by mieć szanse na triumf w zakładach bukmacherskich na Euro 2020?

euro 2020 kto wygra
Kto wygra Euro 2020? Typowanie u bukmacherów online

Kto jest faworytem Euro 2020 internetowych bukmacherów?

Mistrzostwa Europy 2020 (chociaż odbędą się w 2021 roku) rozpoczną się już niedługo. 11 czerwca na Stadio Olimpico, w Rzymie, Włosi w meczu otwarcia podejmą Turków. Cały turniej zostanie przeprowadzony w ciągu jednego miesiąca. Finał zaplanowano na 11 lipca. Potyczka zostanie zaś rozegrana na Wembley, w Londynie. Na Euro 2020 zagrają 24 reprezentacje narodowe. Zostały one przydzielone do sześciu grup. Już teraz można obstawiać zakłady długoterminowe na ten turniej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać właśnie na triumfatora całej imprezy.

Kto według bukmacherów online ma największe szanse na najwyższy laur? Według fachowców są to Anglicy. Duże szanse mają także reprezentacje Francji oraz Belgii. Nie są to jednak przypadkowe wskazania. Wszystkie te kadry narodowe mogą bowiem istotnie odegrać znaczącą rolę w trakcie zbliżających się Mistrzostw Europy 2020. Kto jeszcze powinien być w grze o czołowe lokaty? Według buków jak STS czy Superbet są to kadry Hiszpanii, Holandii i Niemiec.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ostatnie spotkania przez rozpoczęciem Euro 2020 będą istotne

Jak przeanalizować formę reprezentacji narodowych? Nie da się ukryć, że jest to dość skomplikowane. Szczególnie, jeśli ktoś chciałby wytypować triumfatora Mistrzostw Europy 2020 już teraz. Niedługo zakończą się sezony ligowe. Potem rozpoczną się natomiast zgrupowania reprezentacji narodowych. Przed Euro 2020 każdy zespół rozegra mecze towarzyskie. Będą one miały naprawdę spore znaczenie. Oczywiście, nikt nie będzie grał w tych potyczkach „na śmierć i życie”. Niemniej jednak typerzy mogą zobaczyć, jakie są podstawowe składy, jakimi schematami będą grały poszczególne reprezentacje narodowe itp. To nie wszystko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wyniki też mogą wiele powiedzieć na temat formy reprezentacji narodowej. Jeśli zespół będzie w dobrej dyspozycji na początku czerwca, to raczej tak szybko nie straci swojej jakości. Ważnym aspektem jest to, jak prezentuje się nie tylko skład podstawowy, ale także ławka rezerwowych. W czasie turniejów gracze wchodzący mogą bowiem zrobić różnicę. W trakcie spotkań sparingowych szansę na pokazanie swoich umiejętności dostanie zaś na pewno wielu zawodników. Typerzy będą mogli zaś oszacować, kto dysponuje największą głębią składu.

Zwracaj uwagę na postawę reprezentacji także na samym turnieju

Mecze sparingowe to jedno. Warto oczywiście zwracać uwagę także na to, co będzie działo się już na samym turnieju. Tutaj nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu. Na czym należy się koncentrować? Chcesz bowiem zagrać typ na triumfatora Mistrzostw Europy 2020 np. dopiero po dwóch kolejkach grupowych? Wydaje się, że dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo niespodzianki w porównaniu do grania na zakłady bukmacherskie Euro 2020 jeszcze przed startem całej imprezy. Musisz jednak skupić się na kilku najważniejszych aspektach. Liczy się nie tylko styl gry. Bardzo ważne jest to, by konkretna drużyna umiejętnie rozkładała siły. Zwracaj zatem uwagę na to, kto wygrywa małym nakładem energii.

ewinner obstawianie online
Polski bukmacher eWinner – nowa oferta bonusów

Nie da się bowiem ukryć, że w decydujących spotkaniach może mieć to naprawdę spore znaczenie. W trakcie Mistrzostw Europy 2020 należy rozegrać trzy spotkania w fazie grupowej i cztery w fazie pucharowej (zakładając awans do wielkiego finału). Liczą się zatem nie tylko same wyniki, ale także styl gry i sposób odnoszenia zwycięstw.

Kto będzie mógł liczyć na atut własnego stadionu w decydujących momentach?

Tegoroczne Mistrzostwa Europy 2020 będą inne niż wszystkie do tej pory. I to nie tylko ze względu na to, że cały czas musimy walczyć z koronawirusem, co oczywiście odbija się także na płaszczyźnie sportowej. Turniej zaplanowano w jedenastu europejskich miastach. Nie da się ukryć, że niektóre reprezentacje narodowe będą musiały pokonywać spore odległości. A na najwyższym poziomie czasami nawet takie małe detale mogą mieć znaczenie w kontekście końcowego wyniku. Trzeba zatem wziąć ten czynnik pod swoją uwagę. Sprawdź, jak dalekie podróże czekają największych faworytów. Im mniej czasu spędzonego w samolotach, tym lepiej. Wtedy łatwiej będzie pokazać swój pełny potencjał na boisku… Obecnie nieprzypadkowo głównymi faworytami są Anglicy. Oczywiście, Synowie Albionu mają mocny skład. Na pewno m.in. Francuzi dysponują mocniejszym zestawieniem personalnym. To jednak właśnie Anglicy są największymi faworytami.

Z czego to wynika? Synowie Albionu będą mogli skorzystać w trakcie rozgrywek grupowych trzykrotnie ze swojego stadionu. Gdyby Anglicy awansowali do strefy medalowej, to wszystkie spotkania w tej fazie ponownie zostaną rozegrane na Wembley. Nie da się zaś ukryć, że to spory handicap. Poza tym Anglicy będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców. Może stadiony nie będą w 100% zapełnione (ze względu na koronawirusa), ale i tak sympatycy tej kadry dadzą o sobie znać. Może mieć to zaś spore znaczenie w trakcie finałowych batalii.

0 / 5. Ocen: 0