Typowanie meczów nabiera na popularności i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza w tym zwalniać. Ludzie coraz częściej postanawiają spróbować swoich sił w zakładach – nawet jeśli nigdy nie mieli z nimi styczności i nie mają pojęcia, od czego tak właściwie zacząć. To postaramy się wyjaśnić w dzisiejszym poradniku. Podpowiemy, jak zarejestrować się u bukmachera i zacząć typować. Wskażemy też, na co zwrócić przy tym największą uwagę, by zyskać jak najwięcej na start.

Jak zacząć obstawiać u polskiego bukmachera
Jak zacząć obstawiać u polskiego bukmachera w internecie?

Rzeczy, o których trzeba pamiętać przed założeniem konta u bukmachera

Choć rejestracja u rodzimych operatorów przebiega szybko i sprawnie (co za chwilę dobitnie przedstawimy), istnieje wiele rzeczy, które należy wiedzieć zanim tak właściwie się jej podejmie. Każda z nich jest istotna i warta zapamiętania, a może w znacznym stopniu rzutować na cały proces.

  • Serwisy bukmacherskie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych – polscy bukmacherzy dbają (bo muszą) o to, by ich klienci byli tymi pełnoletnimi. Zakłady sportowe to bowiem hazard, a ten z reguły jest dostępny wyłącznie dla osób, które przekroczyły pewną barierę wieku. W naszym kraju to osiemnasty rok życia.
  • W czasie zakładania konta można skorzystać z bonusu powitalnego – co więcej, jest to jedyny moment właśnie na to. Najlepsi bukmacherzy w Polsce to właśnie na nim opierają swoją własną ofertę promocyjną. Skorzystanie z niego nie kosztuje nic, a wymaga tylko wyrażenia chęci na to poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola formularza.
  • Rejestracja to też moment na wpisanie kodu promocyjnego. Te najlepsze znaleźć można chociażby w naszym serwisie. Kody są darmowe, a legalni bukmacherzy dają za ich pośrednictwem darmowe środki na typowanie czy możliwość zwiększenia wartości bonusu powitalnego. Wiele zależy tutaj od bukmachera, ale i używanego kodu. Te są dystrybuowane niezależnie, w serwisach niepowiązanych z samymi bukmacherami.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Rejestracja często gwarantuje możliwość oglądania meczów – zastanawiając się nad tym, gdzie oglądać piłkę nożną czy dowolny inny sport można trafić na bukmachera. Nie bez powodu. Ci najlepsi bowiem proponują swoje własne transmisje, dając do nich dostęp za darmo, ale po spełnieniu pewnych warunków. Tym podstawowym jest oczywiście rejestracja i zalogowanie, a dodatkowym zwykle konieczność postawienia na cokolwiek.
  • Rejestracja jest darmowa – polscy bukmacherzy nie pobierają za nią opłaty. Samo typowanie jednak wymaga korzystania z prawdziwych pieniędzy (co jest dość oczywiste i zrozumiałe).

Rejestracja u bukmachera – krok po kroku

Zastanawiając się, jak zacząć obstawiać mecze u bukmachera wręcz trzeba znaleźć się w punkcie związanym z zakładaniem u niego konta. Na szczęście najlepsi bukmacherzy maksymalnie uprościli cały ten proces, pozwalając przejść przez niego nawet w kilka minut. W rankingu bukmacherów uwzględnialiśmy również ten aspekt. Na czym to dokładnie polega? Poniżej prezentujemy każdy z etapów prowadzących właśnie do własnego konta.

  1. Wybieramy bukmachera – ten powinien spełniać nasze oczekiwania względem atrakcyjnych kursów, a przede wszystkim obstawiania „naszych” rozgrywek. Polscy bukmacherzy są bardzo konkurencyjni. Warto więc mieć na uwadze fakt, że można posiadać konto u co najmniej kilku z nich.
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny, który pojawi się po wciśnięciu odpowiedniego przycisku (zwykle „załóż konto”). Formularz ten wymaga podania podstawowych danych (imię, nazwisko i inne), ale też tych bardziej prywatnych (PESEL, miejsce zamieszkania czy numer telefonu). Warto zadbać tutaj o ich poprawność – będą później weryfikowanie.
  3. Aktywujemy własne konto, zazwyczaj przy użyciu linka aktywacyjnego wysłanego nam za pośrednictwem e-maila. Często pojawia się też konieczność zweryfikowania numeru telefonu – zwykle poprzez podanie w formularzu kodu, który otrzyma się za pośrednictwem wiadomości SMS. Po aktywacji można się już cieszyć urokami serwisu bukmacherskiego.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Logowanie i typowanie zakładów

Posiadając już własne konto w wybranym przez siebie serwisie bukmacherskim, trzeba się na nie zalogować przy użyciu danych podanych w czasie rejestracji. Jeżeli nie pamięta się własnego hasła, zawsze można wyrazić chęć jego przypomnienia. Odpowiednia opcja najczęściej znajduje się w okolicy formularza logowania.

ewinner obstawianie online
Polski bukmacher eWinner – nowa oferta bonusów

Bezpośrednio po rejestracji i zalogowaniu można już obstawiać. Z tym jednak, że wymaga to posiadania środków na własnym wirtualnym koncie, czasem możemy w promocji otrzymać zakłady bez depozytu ale trafiają się one niestety rzadko. Polscy bukmacherzy jak STS, eWinner czy Superbet w większości pozwalają na sięgnięcie po wiele różnych metod jego zasilenia. Można więc postawić na wygodny system szybkich płatności, kartę kredytową, BLIK, a nawet tradycyjny przelew.

Jednym z kroków, które muszą nastąpić po rejestracji, a na które ma się zwykle cały miesiąc, jest pełne zweryfikowanie konta. Początkowo bowiem działa się w obrębie tak zwanego konta tymczasowego, z limitami związanymi z operacjami finansowymi oraz blokadą wypłat zgromadzonych środków. Tymczasowość zamyka się właśnie w obrębie 30 dni (zazwyczaj) – po tym czasie konieczne jest podesłanie bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Legalni bukmacherzy gwarantują to, że odbędzie się to w bezpiecznych warunkach, szybko i sprawnie.

0 / 5. Ocen: 0