Z okazji Nowego Roku masz kilka postanowień? M.in. chcesz założyć konto bukmacherskie? Znasz się bowiem na sporcie (przynajmniej tak Ci się właśnie wydaje) i masz zamiar na tym zarabiać? Którego buka online wybrać? Co sprawia, że tak dużo osób ochoczo decyduje się na Betfan?

Betfan – czy to dobry wybór?

Czym tak naprawdę w praktyce charakteryzuje się ta firma bukmacherska? Betfan to profesjonalny podmiot hazardowy. Po zweryfikowaniu Rejestru Domen Zakazanych okazało się, że jest to w 100% legalna firma bukmacherska. To nie wszystko. Sprawdziliśmy także informacje na stronie internetowej Betfan. Wychodzi na to, że ta firma bukmacherska posiada odpowiednie dokumenty na oferowanie zakładów wzajemnych już od końcówki października 2018 roku. Numer zezwolenia (wystawiony przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów) to zaś PS4.6831.3.2018. Jeśli się tam zarejestrujesz, to możesz później spać spokojnie (jest to bowiem godny polecenia na tej płaszczyźnie bukmacher online).

Chodzi tutaj jednak nie tylko o legalność. Betfan to firma bukmacherska, która zapewnia świetne usługi. Na stronie https://sport.betfan.pl/typowanie/ nie brakuje cennych informacji o m.in. atrakcyjnych zakładów do typowania. W trybie przedmeczowym oraz tak samo live. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na rozmaite dyscypliny. Chodzi nie tylko o najbardziej popularne sporty. Wszak oferta tego podmiotu hazardowego jest wyjątkowo hojna. Dodatkowo żaden Klient tego bukmachera internetowego nie narzeka na kursy. Są one bowiem wysokie.

Jakie bonusy na start są przygotowane dla nowych Klientów?

Warto zatem wejść na https://betfan.pl i kliknąć przycisk „OTWÓRZ KONTO”. Dzięki temu będziesz niedługo nowym Klientem tego podmiotu hazardowego, który ma naprawdę sporo przywilejów po swojej stronie. Sam proces rejestracji jest szybki i nieskomplikowany. Musisz co prawda podać kilka kluczowych danych na swój temat, ale nie trzeba się tutaj niczego obawiać. Wszak wszystkie informacje są potem szczelnie przechowywane. Pamiętaj, aby w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny „SPORTBETFAN”. Na skutek tego zapewnisz sobie wiele cennych bonusów.

Chodzi np. o cashback do 600 PLN. Dodatkowo jest oferowany zakład bez ryzyka. Tak samo, jak podwojenie kolejnej wpłaty. Jak zdecydujesz się na drugi depozyt, to możesz zainkasować dokładnie 100% do 1000 PLN. Nie może zatem dziwić, że ta firma bukmacherska ma coraz więcej fanów na terenie naszego kraju.

Jak obstawić swój premierowy kupon w Betfan?

Po rejestracji trzeba wpłacić depozyt. Jest to zaś niezbędne, aby można było swobodnie obstawiać kupony solo oraz akumulowane. Typowanie betfan jest natomiast bardzo prostym zadaniem. W pierwszej kolejności należy wybrać konkretne wydarzenia z oferty. Trzeba kliknąć na opcje, które według Ciebie są najbardziej prawdopodobne. Później musisz określić stawkę. Nie szarżuj na samym początku. Stawki powinny kręcić się w okolicach 2% posiadanego obecnie stanu konta. Jeśli już uporasz się z tą czynnością, to będziesz mógł zatwierdzić Twój pierwszy kupon w Betfan.

0 / 5. Ocen: 0