Chyba wszystkie osoby rozpoczynające obstawianie w zakładach wzajemnych marzą o wielkich pieniądzach. W końcu znają się na sporcie, mają fundusze, żeby grać – czego więcej potrzeba? A no właśnie, potrzeba i to sporo. Czynników wpływających na ewentualne wygrywanie jest naprawdę sporo. I tym chcielibyśmy się dzisiaj zająć. Jak ograć bukmachera? Na to pytanie chyba nikt nie zna odpowiedzi. Jesteśmy jednak w stanie zniwelować margines błędu, żeby nie „dokładać do interesu”. 

jak ograć bukmachera
Jak ograć bukmachera i zarabiać duże pieniądze?

Czy jest szansa, żeby wygrywać pieniądze u bukmacherów?

Każdy gracz, który bierze się za bukmacherkę musi mieć jakieś podstawy. Trudno byłoby wejść w zakłady wzajemne z marszu i od razu rozpocząć typowanie kuponów w internecie. Tak naprawdę bez wcześniejszego researchu, analizy, czy podstawowej wiedzy z danej dyscypliny sportowej czy poza sportowej, może być piekielnie trudno. Gdy otrzymujemy zapytania, czy jest szansa wychodzić na plus i ogrywać bukmachera, to odpowiedź jest jedna. Tak, szansa jest, jednak żeby ją wykorzystać typerzy muszą poświęcić sporo czasu. Wszystko zależy zatem od was samych – obstawianie może przynosić zyski, ale może również ściągać z nas niezłe sumy. 

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czym się kierować podczas obstawiania zakładów wzajemnych?

Przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek, które naszym zdaniem mogą być pomocne w tym, jak ograć bukmachera. Jeśli będziecie ich przestrzegać, to może od razu nie wyjdziecie na gigantyczny plus, ale gwarantujemy, że zobaczycie różnicę. Czym zatem powinniśmy się kierować?

Ważna analiza przedmeczowa

Jednym z głównych czynników podczas samego obstawiania zakładów bukmacherskich u legalnych bukmacherów jest analiza statystyk. I tak naprawdę bez dobrego sprawdzenia poszczególnych aspektów danego pojedynku, nie ma za dużych szans na sukces. Im więcej dowiecie się o danym spotkaniu, tym wasze szanse w starciu z bukmacherem są większe. Warto jest przyjrzeć się formie poszczególnych zawodników, bezpośrednim pojedynkom, czy randze zawodów.

Jeśli chcecie obstawiać bardziej szczegółowe rynki zdarzeń, to dobrze jest przejrzeć także ilość zdobywanych goli/punktów, rzutów rożnych, kartek itp. Wszystko zależy od specyfiki danej dyscypliny – a także od tego czy będziemy typować sporty indywidualne, czy drużynowe.

Obstawiaj to, na czym się znasz

Do kluczowych zasad, które mogą pomóc w obstawianiu jest ta, dotycząca typowania sportów, na których się znacie.  Nie ma sensu brać się za gry karciane czy dyscyplinę sportu, o której nie ma się zielonego pojęcia. Bez zrozumienia danej gry, ich zasad i specyfiki spotkań, może być trudno z poprawnymi typami, nawet po dogłębnej analizie statystyk. Polecamy skupić się na jednej, dwóch dyscyplinach, którymi się interesujecie od dawna. Im większymi ekspertami jesteście w temacie danych rozgrywek, tym macie większe szanse na znalezienie ciekawe typu z wysokim kursem. W końcu bukmacherzy tworzą kursy na podstawie statystyk i algorytmów, które wyliczają dane kursy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami mogą oni popełnić błąd i warto go wykorzystać. Właśnie dlatego wrzucanie na kupon zakładów z hokeja, e-sport, baseballu, tenisa i piłki nożnej może być trudne do trafienia. W każdy sporcie zdarzają się mniej ważne pojedynki, w których trenerzy dają odpocząć podstawowym zawodnikom. Wiele małych czynników składa się potem na jedną całość i stąd lepiej obstawiać to, na czym się znacie.

Ważny rodzaj kuponu

Warto jest zwrócić także uwagę na rodzaj kuponu, jaki decydujecie się postawić. Do wyboru są kupony SOLO, AKO i gra systemem. Każdy z nich charakteryzuje się innym podejściem do obstawiania. W zakładach typu SOLO, czyli z jednym zdarzeniem na kuponie nie zagracie za 5 czy 10 złotych. Średnio na takich zakładach można zgarnąć kurs 2.0-4.0, więc maksymalnie po odciągnięciu podatku, można zyskać nieco ponad trzykrotność postawionej stawki. Ewentualna wygrana przy wpłacie 10 złotych wyniesie około 35. Nie przyniesie to zatem spektakularnego zysku. Dlatego przyjęło się, że tego typu zakłady obstawia się po wyższych kwotach, dlatego typerzy powinni posiadać wyższy bankroll miesięczny, żeby grać SOLO.

polski bukmacher betfan bonusy
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku zakładów akumulowanych, czyli takich z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie, można zagrać już za mniejsze stawki. Eksperci dla których zakłady bukmacherskie są „bułką z masłem” wskazują, że optymalnie 2-4 typy na jednym kuponie mogą się udać. Należy jednak stosować się do zasad związanych z analizą statystyk. Oczywiście, są również typerzy puszczający „taśmy” z kilkoma lub kilkunastoma typami, jednak tego typu zakłady są bardzo rzadko trafione. Zakłady AKO pozwalają obstawiać nieco mniej, ponieważ kursy kilkukrotnie się zwiększają. Razem z tym jednak spada prawdopodobieństwo trafienia kuponu.

Nie kieruj się tylko kursami

Dobrze jest również obstawiać w oparciu o swoje własne przeczucie i analizy. Kierowanie się wyłącznie kursami nie przyniesie od razu zysku. Oczywiści, kursy bukmacherskie pokazują i sygnalizują, kto jest faworytem, jednak nie znaczy, że jest to „pewniak”. Radzimy również omijać najniższe kursy, czyli spotkania z faworytami po kursach 1.10-1.30. Zysk z takich zakładów będzie bardzo mały, a w takich spotkaniach często trafiają się remisy, czy jeszcze większe niespodzianki. Chodzi nam o to, żebyście nie obawiali się, gdy kurs wynosi 3.0, a wasza analiza wskazuje, że może się to udać.

5 / 5. Ocen: 3