Świat bukmacherski ewoluuje i to, co kiedyś było nie do pomyślenia w jego obrębie, dziś jest standardem. Dokładnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku e-sportów, które jeszcze niedawno nie były nawet postrzegane w tej samej kategorii, co klasyczne dyscypliny sportowe. Dziś nie dziwi fakt, że stanowią one ważną część oferty każdego szanującego się bukmachera. Jedną z najpopularniejszych gier z zapleczem e-sportowym jest League of Legends, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jak ją obstawiać, by być w tym skutecznym i u którego z bukmacherów to robić? O tym – w naszym poradniku.

league of legends lol typowanie u bukmachera
LoL jak typować? Gdzie obstawiać żeby wygrywać?

Obstawianie League of Legends u popularnych polskich bukmacherów

Choć obstawianie gry komputerowej dla wielu doświadczonych typerów może być czymś zupełnie abstrakcyjnym, tak naprawdę z technicznego punktu widzenia bardzo przypomina typowanie „klasycznych” sportów. Również i w jego przypadku obstawiać możemy w formule przedmeczowej i na żywo – z tym, że ta druga forma daje nam całe mnóstwo opcji do wyboru. Co musimy wiedzieć o zakładach na LoLa? Przede wszystkim to, że:

  • konieczne jest znanie zasad samej gry – League of Legends udostępniane jest w modelu free to play; jeżeli więc nie czujemy się pewnie w kwestii zasad rządzącym nim, możemy je pobrać za darmo i przejść przez samouczek, który wszystko nam objaśni;
  • analiza jest tutaj podstawą – podobnie, jak w przypadku bardziej klasycznych sportów, kluczową sprawą w obstawianiu LoLa jest analiza każdej z drużyn, których spotkania chcemy typować; mamy tutaj ułatwione zadanie, gdyż oficjalna strona gry zawiera wszystko, czego moglibyśmy potrzebować – od rozbudowanych statystyk, przez profile drużyn, po tabele z wynikami, również tymi historycznymi;
  • popularniejsze jest obstawianie w formule na żywo – z uwagi na bycie e-sportem, typerzy League of Legends zazwyczaj preferują obstawianie w formule na żywo – zwłaszcza, że kursy w nim nie odbiegają znacząco od tych dostępnych w formule przedmeczowej;
  • należy odpowiednio zarządzać swoim budżetem – obstawianie spotkań w LoLa wiąże się ze sporym ryzykiem, które wynika przede wszystkim z nieprzewidywalności tej gry; własnie dlatego nie warto decydować się na stawki zbytnio obciążające budżet, którym dysponujemy;
  • łatwo tutaj o valuebety – bukmacherzy nie do końca potrafią ustalać stawki na wiele spotkań w obrębie League of Legends – możemy to brutalnie wykorzystać na własną korzyść, dając sobie możliwość jeszcze większego zarobku.
kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy przyjmujący zakłady na LoLa

W chwili obecnej większość firm bukmacherskich działających legalnie w Polsce posiada w swojej ofercie e-sporty, a w ich obrębie również takie gry jak – League of Legends. Poniżej przedstawiamy te Polskie firmy bukmacherskie, których oferta związana z tą właśnie grą jest najlepsza i najbardziej kompleksowa.

LoL w ofercie bukmachera STS

Oferta e-sportowa STS została ujęta w specjalnej zakładce na jego stronie internetowej, dzięki czemu korzysta się z niej łatwiej i przyjemniej niż u innych użytkowników. Bukmacher STS pokrywa większość popularnych rozgrywek w League of Legends, z których lwia część dostępna jest również w module „na żywo”. Przy okazji daje dostęp do bonusu na e-sporty, który jest w stałej jego ofercie i pozwala na cotygodniowe zasilanie swojego budżetu darmowymi pieniędzmi na obstawianie również LoLa. Pełna oferta promocyjna na e-sporty na stronie www.sts.pl.

sts poker bonus za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem

LoL w ofercie bukmachera Betclic

Oferta na League of Legends u bukmachera Betclic jest bardzo czytelna, choć wpleciona w całą resztę dyscyplin sportowych dostępnych u tego operatora. Obejmuje ona zasięgiem wszystkie główne rozgrywki w grze, ale też wiele lig krajowych, w tym również tę polską. Wiele spośród nich można obstawiać w formule na żywo, z atrakcyjnymi stawkami i licznymi opcjami związanymi z zakładami specjalnymi.

LoL w ofercie bukmachera Fortuna

Fortuna swoją ofertę e-sportową (w tym również na LoLa) umiejscowiła między klasycznymi sportami. Od początku jej obecności stara się pokrywać większość popularnych rozgrywek. W League of Legends można tutaj korzystać ze zdobywanych w klasyczny sposób bonusów (w tym tego powitalnego), jak również z programu lojalnościowego, do którego stawki na LoLa po prostu się zaliczają.

0 / 5. Ocen: 0