Bukmacher STS w ostatnim czasie wprowadził do swojej oferty możliwość zawierania zakładów na hazardowe gry karciane, rozgrywające się w czasie rzeczywistym. Pozwoliło mu to być pierwszym takim bukmacherem w naszym kraju, gdyż żadna inna spółka nie zaproponowała nam jeszcze zakładów tego typu. Chcecie wiedzieć jak to możliwe, że u bukmachera STS zagramy w pokera online i inne gry karciane, mimo tego, że jest to oficjalnie zabronione przez ustawę hazardową? Jakim cudem legalny polski bukmacher posiadający licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w Internecie uzyskał prawo do proponowania nam gier karcianych? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, a także dowiedzieć się jak zagrać w pokera i inne gry w STS Betgames, zostańcie z nami. Wszystko Wam tu zaraz dokładnie opowiemy. 

hazardowe gry karciane online
Hazardowe gry karciane online legalnie w Polsce?

Czym jest STS Betgames i dlaczego tak popularne?

STS Betgames pojawiło się na stronie bukmachera dokładnie 30 sierpnia 2019 roku i od razu stało się hitem. W chwili obecnej stawiać zakłady możemy na trzy gry: pokera online po Polsku, wojnę oraz bakarata. Po sukcesie nowych gier STS zapowiedział jednak, że w najbliższej przyszłości oferta ta ulegnie znacznemu rozszerzeniu. 

Betgames zyskało ogromną popularność wśród wszystkich stałych klientów bukmachera. Ponadto, Polski bukmacher STS zanotował także spory przyrost zupełnie nowych graczy, którzy zainteresowali się możliwością obstawienia pokera i innych popularnych gier karcianych. Skąd tak ogromny sukces nowej usługi? Przede wszystkim chodzi tu o to, że sama gra jest niezwykle prosta i przyjemna, a co za tym idzie, zrozumienie zasad i mechaniki zajmuje zaledwie kilka minut. Pojedyncze rozdanie również nie zajmuje zbyt wiele czasu, dzięki czemu zabawę z obstawiania Betgames mogą mieć także ci, którzy mogą poświęcić na obstawianie tylko kilka chwil każdego dnia.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Plusem hazardowych gier karcianych Betgames jest także to, że można je obstawiać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli w danej chwili nie ma nic ciekawego w telewizji, gdyż są święta lub też środek nocy, a my nie przepadamy za sportami amerykańskimi, Betgames to idealne rozwiązanie dla nas. Na rozstrzygnięcie zakładu czeka się jedynie kilka minut, więc wszystkie zainwestowane pieniądze wracają do nas w szybkim tempie, co pozwala na swobodne obstawianie, bez potrzeby zamrażania kapitału. 

Sama usługa posiada czytelny i przyjemny interfejs. Poznanie go to kwestia kilku minut dokładnej obserwacji i zapoznania się z instrukcją. Przy każdej grze znajduje się dedykowany czat grupowy online, na którym porozmawiamy z innymi zapaleńcami, dla których hazardowe gry karciane to sposób na duże pieniądze. Możemy tam także pochwalić się wygranymi i podpytać bardziej doświadczonych kolegów o porady. 

Nad przebiegiem każdej z gier czuwa profesjonalny krupier. To on zarządza kartami, wykłada je na stół i przygotowuje do kolejnego rozdania. W trakcie rozgrywki informuje nas on także o tym, kiedy możemy postawić zakłady i co dokładnie dzieje się aktualnie na stole.

Jak obstawiać gry karciane w STS Betgames?

W celu postawienia zakładu na jedną z gier karcianych w STS Betgames musimy wpierw zarejestrować konto u tego bukmachera na www.sts.pl. Środki na grę pochodzą z konta depozytowego tak jak w przypadku standardowych zakładów bukmacherskich. Minimalna stawka na pojedynczy kupon to 2 złote. Warto pamiętać o tym, że Betgames akceptuje tylko i wyłącznie kupony singlowe, nie ma możliwości zagrania kuponu akumulowanego. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kupony możemy stawiać na jedną z trzech znajdujących się w ofercie gier. Mowa tu o pokerze, wojnie i bakaracie. Dzisiaj omówimy sobie je wszystkie, skupiając szczególną uwagę na tej pierwszej. Każda z gier oparta jest o zasady prawdziwej odmiany tej gry, dlatego jeśli tylko kiedykolwiek trzymaliśmy w ręce karty, nie powinniśmy mieć żadnych problemów z opanowaniem zasad. Jeśli nie, nie martwcie się o nic. Z naszymi tłumaczeniami z pewnością odnajdziecie się w każdej z tych gier. 

Każda gra opiera się o pewien schemat, różniący się jednak ilością etapów w trakcie jednego rozdania. Przed zawarciem zakładu gracz dostaje wystarczająco dużo czasu na to, by na spokojnie zastanowić się na tym, co chce obstawić. W każdej z gier możemy stawiać kupony na konkretnego gracza i zwycięski układ/kartę. Kursy będą zmieniać się w zależności od etapu rozgrywki i przebiegu gry. Warto pozostawać czujnym i starać się wyłapać każdą dobrą okazję. 

Wojna w STS Betgames

Wojna to najprostsza z gier dostępnych w ofercie. Nie ma chyba osoby, która nie próbowałaby kiedyś swoich sił w tej właśnie karcianej grze. W rozdaniu wykorzystuje się podstawową talię 52 kart. Walczą ze sobą dwaj gracze, w przypadku wersji Betgames, krupier oraz jeden wirtualny komputerowy gracz. Pojedyncze rozdanie trwa około dwóch minut, co czyni wojnę najszybszą z dostępnych w serwisie gier. Zadaniem typera jest obstawienie, kto zwycięży w danym rozdaniu.

betfan obstawianie bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

Typowanie można wykonać dwukrotnie – przed wyciągnięciem pierwszej karty dla gracza (pierwsza z kart zawsze trafia do wirtualnego gracza) i przed wyciągnięciem karty dla krupiera. W tym momencie dochodzi do pojedynku, czyli tytułowej „wojny”. System wybiera, kto wygrał pojedynek lub sprawdza, czy padł remis. Po rozdaniu następuje krótka przerwa, a następnie odpalana jest druga runda. Warto dokładnie przyjrzeć się tej grze i śledzić wystawiane kursy. Czasami można zdobyć tu naprawdę przyjemne pieniądze. 

Bakarat w STS Betgames

Zasady gry w bakarat również należą do bardzo prostych. Tutaj również do gry wykorzystuje się podstawową talię składającą się z 52 kart, a przy stole zasiada dwóch graczy. Celem gry jest zdobycie liczby punktów jak najbardziej zbliżonej do 9. Wygrywa gracz, który osiągnie ten wynik lub też będzie bliżej celu. Punkty zlicza się z dwóch lub trzech kart (trzecia przyznawana jest w określonych sytuacjach, tzn. gdy liczba punktów z danego układu będzie daleka od pożądanej wartości). Każda z kart numerowych ma wartość punktową odpowiadającą cyfrze na karcie. Wyjątkiem jest 10, które liczy się jako 0. As przyjmuje wartość punktową 1, a król, dama i walet traktowane są jako 0. Zadaniem typera jest obstawienie, kto wygra dane rozdanie lub czy dojdzie do remisu. Można także obstawiać to, jakie karty pojawią się na stole. 

sts poker bonus za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem

Pojedyncza rozgrywka trwa około 2 minut, niewiele więcej niż w przypadku wojny. Wyróżniamy trzy etapy, w których możemy obstawiać. Pierwszy z nich następuje przed wyłożeniem pierwszej karty dla gracza przez krupiera. Drugie obstawianie jest możliwe przed wyłożeniem pierwszej karty dla krupiera. Trzecie i ostatnie obstawianie możliwe jest przed wyłożeniem kart dla obu graczy. W przypadku konieczności dołożenia trzeciej karty nie przewiduje się dodatkowej tury obstawiania. Po wyłożeniu kart dochodzi do obliczenia punktów obu graczy i wyboru zwycięzcy.

Poker w STS Betgames

Pora na pokera. Zasady gry dostępnej w STS Betgames przypominają nieco te znane z prawdziwego Texas Hold`Em. Z tego też powodu wierzymy, że każdy poradzi sobie z obstawianiem tej gry. Nie będziemy też przybliżać układów kart, gdyż liczymy na to, że każdy je już zna. Jeśli nie, proponujemy zapoznać się z nimi dokładnie, gdyż znacznie ułatwi to rozgrywkę. 

Podobnie jak w przypadku innych gier karcianych mamy tu talię składającą się z 52 kart, ale tym razem przy stole jest nie dwóch graczy, a sześciu. Zwycięzcą rozgrywki wygrywa gracz posiadający najmocniejszy układ. Każdy dostaje dwie karty, które są niewidoczne dla innych graczy, a na stół trafia pięć kart wspólnych, które każdy może wykorzystać do złożenia swojego układu. Celem gry jest wytypowanie, który z graczy będzie zwycięzcą pojedynku lub jaki najmocniejszy układ pojawi się w danym rozdaniu. 

Obstawiać poker możemy w czterech etapach. Pojawiają się one przed następującymi momentami rozgrywki:

  • Krupier rozdaje każdemu z graczy po dwie karty,
  • Odsłaniane są trzy pierwsze karty wspólne,
  • Odsłaniana jest czwarta karta wspólna,
  • Odsłaniana jest piąta karta,

Po tym dochodzi do ostatecznego ogłoszenia wyników. Zwycięzcą zostaje gracz z najmocniejszym układem. Pojedyncze rozdanie trwa tu około 5 minut. Po krótkiej przerwie następuje kolejne. Odmiana pokera dostępna w STS jest bardzo emocjonująca. Z pewnością spodoba się wielu fanom tej popularnej gry karcianej. 

0 / 5. Ocen: 0