Firma bukmacherska forBET, zyskuje systematycznie na popularności wśród legalnych, polskich bukmacherów. To jedno spośród tych przedsiębiorstw, które są bezpośrednim zapleczem dla czołowych firm, czyli Superbet, Fortuna czy STS. Bukmacherskie zakłady forBET, to znakomita oferta oraz sporo dodatkowych opcji, które sprawią, iż gra będzie ciekawsza i łatwiejsza. Co jeszcze wyróżnia bukmachera forBET na tle konkurencji? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem odnośnie tego buka. 

forbet kod na bonus
Forbet kod na bonus powitalny – co wpisać?

forBET – legalne zakłady bukmacherskie

Firma forBet na rynku legalnie działających bukmacherów, pojawiła się w roku 2016 – po tym, jak 4 maja otrzymała licencję od Ministra Finansów. W szybkim tempie, zaczęły ruszać bukmacherskie zakłady forBET na stronie internetowej. ForBET jako pierwszy spośród legalnie działających buków, zaproponował graczom typowanie bez 12-procentowego podatku od stawki, czym udało mu się zdobyć rozpoznawalność pośród typerów. Prawie dwa lata później, bukmacher forBET dostał licencję na poczet oferowania wzajemnych zakładów w stacjonarnych punktach. 

Tym samym, firma ta posiada zupełny pakiet licencji, który uprawnia ją do legalnej działalności w sieci, oraz stacjonarnych lokalach. Bardzo podobnie, funkcjonują między innymi: Totolotek, Fortuna czy STS. ForBET odkąd działa na naszym rynku, prowadzi współpracę z różnymi osobami ze świata sportowego. Przykładowo, ambasadorem bukmacherskich zakładów zostali Karolina Kowalkiewicz, Bożydar Iwanow czy Artur Boruc. ForBET, między innymi sponsoruje Polski Związek Tenisa czy ŁKS-łódź. 

Kod promocyjny od forBET

Dlaczego lepszym wyborem będą zakłady internetowe, aniżeli punkty naziemne? Bo typując w sieci, będziemy zmuszeni do założenia konta na stronie internetowej, a to umożliwia uruchomienie odpowiedniego kodu promocyjnego, za sprawą którego odbierzemy bukmacherskie bonusy. 

Wpisanie właściwego kodu promocyjnego BETONLINE w okienku formularza rejestracyjnego u buka www.iforBET.pl, zagwarantuje nam bonusy na starcie o wartości do 2480 złotych. Te możemy wykorzystywać z typami dnia, gdzie znajdziemy przedmeczowe analizy. Niewątpliwie, celem wzięcia udziału w promocji, musimy ukończyć proces rejestracji, czyli uzupełnić w poprawny sposób formularz, podając dane takie, jak: nazwisko, imię, hasło, adres mailowy czy numer PESEL. Promocyjne kody do buka forBET, zapewniają zawsze możliwość udziału w najlepszych promocjach. Tak samo, sytuacja będzie wyglądała w wypadku ofert takich, jak: 

zakłady bukmacherskie superbet
Obstawianie w Superbet z bonusem

Warto typować zakłady w internecie z zastosowaniem kodów, gdyż dzięki temu możemy otrzymywać znacznie atrakcyjniejsze bukmacherskie bonusy. Środki te przeznaczymy na poczet zakładów sportowych, zakładów specjalnych albo zakładów na futbol. Jeżeli chodzi o ofertę buka forBET, to po zarejestrowaniu się z promocyjnym kodem, musimy wpłacić środki, żeby móc otrzymać bonus na starcie. ForBET to ta firma bukmacherska, która podczas rejestracji potrzebuje od nas dokumentu tożsamości, zatem jeżeli będziemy chcieli założyć konto u tegoż operatora, to będzie od nas wymagany dowód. Od razu, po zarejestrowaniu się, musimy przejść do weryfikacji, zatem jeżeli będzie ona pozytywna, to możemy typować bez limitów na swoim koncie. To samo tyczy się wypłat – po zweryfikowaniu, możemy zrealizować wypłatę z głównego salda u buka forBET. 

Bonusy na powitanie od forBET do 2480 złotych 

Wpisując kod promocyjny BETONLINE na stronie www.iForbet.pl, możemy dostać aż 3 bonusy na poczet gry: 

  • zakład bez żadnego ryzyka 200 złotych,
  • bonus 100 procent od depozytu do 2080 złotych,
  • MaxiZysk do 200 złotych.

Ponadto przez dwa tygodnie, każdy spośród nowych graczy w forBET, może typować bez podatku – to szczególnie jest lubiane przez typerów, dzięki temu w rankingu bukmacherów forBET jest tak wysoko. Żeby móc obstawiać bez podatku, wystarczy, iż będziemy obstawiali kupony zgodnie z przyjętymi zasadami, czyli składające się z minimum trzech typów po minimalnych kursach 1.30. Typowanie bez podatku, związane jest z możliwością wyższych wygranych aż o 14 procent. Jak możemy wykorzystać bonusy od forBET? Abyśmy mogli skorzystać z zakładu bez żadnego ryzyka i bonusu 100 procent do 2080 złotych, musimy dokonać pierwszego depozytu na nasze konto gracza. Obie promocje, będą się łączyły – dlatego celem ich odebrania, wystarczy iż zrobimy jeden depozyt. Poniżej omówimy zakład bez żadnego ryzyka, zaś następnie powitalny bonus od depozytu. 

ForBET ubezpiecza pierwszy z naszych zakładów, który zagramy z depozytowego salda. Kwota maksymalna zakładu bez żadnego ryzyka, wynosić może do 120 złotych. Jak można go wykorzystać? Wystarczy, iż przygotujemy dowolny kupna w forBET, który będzie mieć kurs minimalny 2.00 i to już wszystko – następnie oczekujemy na efekty. Jeżeli nasze typy nie wejdą, to otrzymamy od forBET zwrot stawki. Po tym, jak otrzymamy bonus, musimy nim obrócić, czyli wytypować za czterokrotność zwrotu stawki z kursem minimalnym na kuponie 2.00. Następny bonus, który możemy otrzymać od forBET, to promocja 100 procent do 2080 złotych. Standardowo, bonus ten wynosi 2000 złotych, ale za sprawą specjalnego vouchera, możemy otrzymać ekstra 80 złotych, jeżeli wpłacimy minimum 100 złotych w swoim pierwszym depozycie. Po dokonaniu wpłaty, trzeba będzie aktywować bonus, a zatem obrócić kwotą depozytu X1 w skałach z minimalnym kursem 2.00. Kiedy dojdzie do aktywacji bonusu, otrzymamy 100 procent od depozytu do 2080 złotych. Żeby dokonać wypłaty środków, musimy obrócić dwukrotnie bonusem, wykorzystując przy tym kupony złożone minimum z trzech typów po minimalnych kursach 1.30. Obrót, powinien zostać wykonany w przeciągu 14 dni. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Po skorzystaniu z bonusów od pierwszego depozytu, ciągle mamy szansę na bonus przy drugim depozycie. Wtedy to bukmacher, przyzna nam mnożnik X2 w ramach tak zwanej oferty MaxiZysk – dzięki temu można zwiększyć stawkę, a więc i potencjalne wygrane. Mnożnik x2, przysługiwać będzie maksymalnie w przypadku depozytu mającego wartość 200 złotych. Po dokonaniu wpłaty, wystarczy w przeciągu 48 godzin wytypować kupon, który składa się z minimum trzech wydarzeń po kursie minimalnym na poziomie 1.40 dla pojedynczego zakładu. Celem aktywowania bonusu, musimy z listy sald na kuponie, dokonać wyboru Maxizysku x2. Jeżeli wygramy – dostaniemy dużo większą wygraną, aniżeli standardowo. Wygrane przez nas środki, nie będą podlegały obrotowi. 

Oferta zakładów w forBET online

Opinie na temat buka forBET są bardzo dobre, między innymi z uwagi na to, iż ma on w swojej ofercie możliwość obstawiania bukmacherskich zakładów w następujących dziedzinach: 

  • zakłady na karciane gry,
  • zależy na wirtualne sporty,
  • zakłady na społeczeństwo, rozrywkę czy politykę,
  • zakłady na e-sporty,
  • zakłady live,
  • zakłady prematch. 

W ofercie forBET znajdziemy sporą ilość aktywności. Tak samo jak bukmacher STS online, operator ten wprowadził zakłady na karciane gry, w których możemy obstawiać rezultaty rozdań w wojnę albo pokera. Zakłady w forBET, obejmują wszelkie sportowe dyscypliny, zaczynając od futbolu, poprzez koszykówkę, siatkówkę, zaś kończąc na krykiecie, szachach czy też snookerze. Warto zauważyć, iż w forBET znajduje się spora ilość zakładów na e-sporty albo sporty walki. 

5 / 5. Ocen: 4