Zakłady bukmacherskie STS to jeden z najstarszych bukmacherów obecnych na polskim rynku. Swoje usługi hazardowe oferuje już od 1997 roku. STS może pochwalić się największych obrotem wśród polskich bukmacherów. Dlaczego firma ta jest tak popularna i co wyróżnia ją na tle innych bukmacherów? Czyżby chodziło o darmowe promocje? Przyjrzyjmy się ofercie bonusowej tego bukmachera.

bukmacher stst bonus i darmowe promocje
Darmowe promocje i bonusy od legalnego bukmachera STS

Promocje dostępne u bukmachera STS możemy znaleźć w bardzo prosty sposób. Na górnym pasku znajduje się przycisk „Bonusy”. Wystarczy go kliknąć i naszym oczom ukazuje się szeroka gama promocji znajdujących się aktualnie w serwisie. Zaczniemy omawianie promocji od przyjrzenia się ofercie dla nowych graczy. Czy rzeczywiście bukmacher STS tak bardzo zachęca osoby do rejestracji?

Darmowe promocje powitalne STS

Polski legalny bukmacher STS posiada bardzo atrakcyjne bonusy. Pewnym jest, że ucieszą się z nich zarówno osoby, które dopiero zakładają swoje konto, ale także Ci, którzy są wiernymi klientami tego bukmachera.

Pierwszą promocją dla nowych graczy jest bonus od pierwszej wpłaty. Jest to standardowy bonus, który dostępny jest niemalże u każdego bukmachera dostępnego legalnie w naszym kraju. Nasz pierwszy depozyt do tego bukmachera jest podwajany aż do kwoty 1200 złotych, nie jest to tak duży bonus jak w Betfan ale warunki obrotu bardziej atrakcyjne. Wpłacając pełną kwotę mamy do dyspozycji aż 2400 złotych na grę, a wpłacając 200 złotych, mamy w sumie 400. Niestety pieniądze z tej promocji nie trafiają od razu na nasze konto. Zanim będziemy mogli przenieść je z konta bonusowego na zwykłe musimy je wpierw obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.91. Jeśli w trakcie obrotu naszymi pieniędzmi stracimy cały depozyt, promocja przepada.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Graczy, którzy nie mogą przeznaczyć na grę zbyt dużych środków, z pewnością ucieszy freebet w kwocie 29 złotych. Jest to darmowy zakład, który otrzymujemy za samą weryfikację konta. Nie musimy nawet wykonywać żadnego depozytu, by kwota ta została dopisana do naszego konta. Jedyny warunek to wpisanie podczas rejestracji konta kodu promocyjnego „BETONLINE„. Bonus 29 PLN zostanie automatycznie dopisany po rejestracji.

Nie ma żadnych zapisków regulaminu, które nakazywałyby nam jaki kupon mamy obstawić za tę kwotę, ale nie obędzie się niestety bez potrzeby spełnienia warunków obrotu. Są one dokładnie takie same jak w przypadku bonusu od wpłaty. Kwotę należy obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.91. 

Bonusy dla stałych graczy w STS

Promocje dla nowych graczy są bardzo atrakcyjne. Co nas czeka, gdy przestaniemy być już świeżo zarejestrowanymi typerami?

Promocja „Polubisz poniedziałek” od razu rzuca się w oczy. Ten chwytliwy tytuł kryje pod sobą bardzo ciekawy rodzaj promocji. W każdy poniedziałek 1500 graczy, którzy w ostatnim tygodniu wykazali się największym obrotem otrzymuje nagrody pieniężne. W 2019 bukmacher STS planuje w ten sposób rozdać aż 3,5 mln złotych. Niestety pieniądze te nie trafią tylko do naszej kieszeni, ale musimy podzielić się nimi z innymi. W każdym razie osoba z największym obrotem może otrzymać 3000 złotych raz w tygodniu. Pozostałe osoby w czołówce wzbogacą się odpowiednio o 2000 i 1000 złotych. Reszta nagród to 500, 200, 100, 50, 30 i 20 złotych

STS posiada także cykliczną promocję dla graczy interesujących się sportami wirtualnymi. Każdego tygodnia możemy odzyskać 30 złotych z trzech pierwszych przegranych kuponów. Bukmacher STS zwraca nam połowę stawki z przegranych kuponów. 

Najciekawsze promocje oferowane przez bukmachera STS to „Emocje Rządzą”. Są to promocje, które najczęściej wiążą się z konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Mogą to być mecze ligowe, albo spotkania pucharowe, a nawet skoki narciarskie. Nagrody też są różne. Najczęściej bukmacher rozdaje kwotę 50 tysięcy złotych lub więcej dla wszystkich, którzy trafią na kuponie odpowiednią ilość wyróżnionych spotkań, ale zdarzają się również freebety i zakłady bez ryzyka. 

0 / 5. Ocen: 0