„Piłkarski TOP20” jest to najnowsza promocja u bukmachera Fortuna, który to nagrodzi dwudziestu najbardziej aktywnych typerów podczas zbijającego się weekendu.

Promocja „Piłkarski TOP20” u bukmachera Fortuna

Promocja „Piłkarski TOP20” u bukmachera Fortuna

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa w dniach od 23 do 25 sierpnia, a chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jest o co walczyć, ponieważ do najlepszych graczy trafią bonusy o wartości 500 PLN do wykorzystana na zakłady bukmacherskie. Nagrody trafią łącznie do dwudziestu najbardziej aktywnych graczy, którzy dokonają największy obrót w dniach trwania promocji.

bonus od etoto na start

Dokładny podział przedstawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

W tej akcji biorą udział kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej lub strony internetowej bukmachera Fortuna.

Na kuponach mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Chcąc być branym pod uwagę w tym konkursie trzeba zagrać minimum trzy kupony, które spełniają powyższe warunki, a poza tym na kuponie musi znaleźć się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Fortuna darmowe bonusy na start:

Bukmacher Fortuna dla nowych graczy ma ciekawy pakiet powitalny. Chcąc go aktywować należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas formularzu rejestracyjnego.

Dzięki temu już na start bukmacher przyzna darmowy bonus i to bez dokonania depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma: pierwszy kupon bez ryzyka do 100 PLN, a także bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0