Dopiero od niedawna możesz zakładać internetowe konta bukmacherskie? Wszystko ze względu na to, że masz już 18 lat? A może odwlekałeś tę decyzję z innych powodów? Teraz już jednak jesteś pewny, że warto zdecydować się na profesjonalną firmę bukmacherską Betfan? Warto zaznaczyć, że jest to podmiot hazardowy coraz bardziej znany. Oferuje on na start np. liczne bonusy. Sprawdź poniżej, czy istotnie warto się na nie zdecydować!

Firma bukmacherska Betfan ma licencję na oferowanie zakładów wzajemnych

Zdecydowałeś się na tego bukmachera internetowego? Warto zaznaczyć, że Betfan umożliwia obstawianie nie tylko z poziomu konta, które oczywiście wcześniej musi być założone. Dodatkowo masz okazję korzystać na co dzień z aplikacji mobilnej. A jak często nie ma Cię w domu, to ta opcja powinna Ci szczególnie się spodobać. Czy jednak warto w ogóle wiązać swoją przyszłość z tym podmiotem hazardowym? Zdecydowanie tak! Ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Posiada bowiem zezwolenie wystawione przez Ministerstwo Finansów. Licencja została „klepnięta” pod koniec października. Trzy lata temu, ponieważ w 2018 roku. Dlaczego ta sprawa ma tutaj tak kolosalne znaczenie? Jeśli wybierzesz legalny podmiot hazardowy, to będziesz mógł swobodnie obstawiać oraz wpłacać i wypłacać pieniądze.

Jakie bonusy możesz otrzymać przy pierwszym depozycie?

W Betfan warto założyć konto nie tylko ze względu na to, że ta firma bukmacherska działa legalnie i oferuje bardzo wysokie kursy. To nie wszystko. Tak na marginesie warto dodać, że oferta (stricte pod kątem typowania) robi generalnie bardzo dobre wrażenie. Poza tym możesz liczyć na hojne bonusy. Co otrzymasz po dokonaniu pierwszego depozytu? Masz już konto? W czasie rejestracji należy wpisać „SPORTBETFAN”. To kod promocyjny, który otwiera drzwi do wielu bonusów. Potem należy wpłacić pieniądze. Zakłady bukmacherskie bonus powinny być obstawione za kasę z depozytu. Załóżmy, że wygrałeś. Wówczas pieniądze są Twoje. Możesz je od razu wypłacić albo grać dalej. Z kolei w przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki. Aż do poziomu 600 PLN. Taki cashback jest bardzo popularnym bonusem. Nas to jednak nie dziwi. Jeśli zaś w momencie zakładania konta w Betfan zdecydujesz się na wpisanie powyższego kodu promocyjnego, to potem czeka na Ciebie jeszcze jeden bonus. Chodzi o zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Dzięki niemu będziesz mógł bez przeszkód obstawić kolejny kupon. W razie przegranej nie stracisz bowiem swoich pieniędzy.

Druga wpłata to szansa na kolejny bonus

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez podmiot hazardowy Betfan. Możesz bowiem liczyć na promocję przy kolejnym depozycie. Masz zamiar niedługo wpłacić pieniądze po raz drugi? Dzięki temu zainkasujesz 100% nawet do 1000 PLN. W tym przypadku minimalna wpłata to zaledwie 100 PLN. Pamiętaj potem o obrocie. Masz na to dokładnie 14 dni. Musisz m.in. postawić za trzykrotność przyznanej sumy przez Betfan. Zaliczane są kupony AKO o kursie nie mniejszym niż 2,50. Na kuponie powinny znajdować się co najmniej trzy wydarzenia.

5 / 5. Ocen: 1