Jeżeli i ty zastanawiałeś się jak ograć bukmachera, pewnie zrobiłeś drobny research w sieci, a tam na pewno natknąłeś się na hasło surebety. Surebety to nie jest system bukmacherski, a jedynie rodzaj dostępnych typów. Ale nie  byle jakich. Typów gwarantujących wygraną. Dokładnie tak, jest jeden złoty środek, by ograć bukmacherów. Problemem jest jego odnalezienie…

surebety czy warto
Czy surebety to gwarancja wygranych w zakładach bukmacherskich?

Surebety gwarancja wygranej w zakładach bukmacherskich?

Aby móc odnaleźć mityczne surebety, trzeba dokładnie śledzić oferty kilku bukmacherów. Surebety to typy, na które przynajmniej dwóch bukmacherów ma odmienny kurs co do faworyta. Najlepiej szukać ich w zdarzeniach dwutorowych, np. spotkaniach tenisowych. Bukmacher A wyższy kurs ma na pierwsze zawodnika z pary, a bukmacher B o odmienny zdaniu, wyższy kurs ustawił na drugiego gracza.

Z jednej strony internet to zdecydowanie ułatwia, z drugiej zaś umożliwia wzajemną obserwację bukmacherów, którzy mogą unikać tworzenia surebetów, niejako wzajemnie się wspierając.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Surebety, kluczowy jest kurs

W teorii surebety umożliwiają obstawienie dwóch przeciwnych do siebie zakładów, przez co jeden z nich na pewno okaże się wygrany. Zyskiem będzie różnica pomiędzy kwotą wygranej, a postawioną stawką na dwóch kuponach.

Surebety muszą mieć też odpowiednią wysokość, jest to kluczowa kwestia, by cała zabawa przynosiła zysk. Minimalny kurs powinien być powyżej 2,28, aby pokrył, obowiązując w Polsce podatek. Dlatego najlepiej jak będzie jeszcze wyższy.

fuksiarz najlepszy bukmacher
Aktualna oferta najlepszych bonusów w Polsce

Surebety przykład

Przykład: mamy spotkanie gdzie bukmacherzy online ustawili kursy na zawodnika A i B:

Bukmacher X: A 1,6 i B 2,5

Bukmacher Y: A 2,4 i B 1,7.

Dla ułatwienia obliczeń przyjmiemy stawkę 100 PLN na każdy kupon (łącznie wydamy więc 200).

100 * 2,4 * 0,88 = 211,2 (-200 = 11,2 na czysto)

100 * 2,5 * 0,88 = 220 (-200 = 20 na czysto)

W przykładzie wygrana jest pewna, a zysk wyniesie 11,2 lub 20 PLN.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Gdzie szukać surebetów

Surebetów najlepiej szukać na zakładach dwutorowych, czyli mających wyłącznie 2 opcje rezultatu. Dobrym przykładem może być tenis, siatkówka czy wybrane esporty. Warto też zaglądać do tzw. podgier, czyli pobocznych zakładów dotyczących wybranego spotkania (np. under/over).

Niestety w praktyce coraz ciężej znaleźć surebety. Te nie są na rękę bukmacherom, bo gwarantują zysk graczom. Ci z kolei szukają surebetów korzystając z porównywarek kursów czy skrupulatnie analizując oferty.

Surebety są gwarancją wygranej, o ile uda nam się je znaleźć i będą w odpowiednio wysokich kursach. W praktyce i czasach Internetu surebety zaczynają by czymś mitycznym. Wszyscy słyszeli, znają, ale na własne oczy nie widzieli.

5 / 5. Ocen: 5