PZbuk to nowy bukmacher działający na rynku polskim. Należy mieć świadomość, że firma powstała dopiero w 2018 roku, otrzymał również 6 – letnią licencję od Ministerstwa Finansów. Jest to tym samym legalnie działający bukmacher, który może świadczyć usługi dotyczące zawierania zakładów wzajemnych. Dlaczego warto skorzystać z PZbuk?

pzbuk to dobry bukmacher internetowy
Czy warto obstawiać mecze w PZbuk?

Oferta wydarzeń w zakładach PZbuk

Warto przede wszystkim wiedzieć, że oferta PZbuk została podzielona na „Polecane” oraz „Wszystkie”. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie jeżeli chodzi o typowanie, ponieważ użytkownik nie musi bowiem poświęcać czasu na szukanie najczęściej typowanych lig czy dyscyplin sportowych. W przypadku, gdy w danym tygodniu mecze ligowe rozgrywać będzie Serie A, użytkownik będzie mógł znaleźć ją w zakładce „Polecane”. Z kolei w sytuacji, gdy typer jest zainteresowany stawianiem zakładów na mniej prestiżowe wydarzenia sportowe, musi wejść w zakładkę „Wszystkie”. 

Ogromnym atutem bukmachera jest bardzo szeroka oferta. Użytkownicy mają bowiem możliwość obstawiania takich dyscyplin sportowych, jak futbol amerykański, piłka nożna, futbol australijski, hokej na lodzie. sporty zimowe, siatkówka, tenis, koszykówka, badminton, hurling, snooker, boks, baseball, e-sport, sporty motorowe, bandy, unihokej, krykiet, kolarstwo, MMA, netball, tenis stołowy, surfing, żużel, bilard, futsal, piłka ręczna, rzutki czy bilard. Oznacza to tym samym, że liczba zakładów dostępna w omawianej firmie bukmacherskiej jest porównywalna do najbardzej znanych bukmacherów. Godnym podkreślenia jest fakt, że typerzy mogą stawiać rzutki, hurling czy netball, które jak wiadomo nie są dostępne u każdego bukmachera. 

PZbuk ma również bardzo rozbudowane zakłady specjalne, w zdecydowanej większości przypadków dotyczą one bardzo ważnych wydarzeń sportowych, politycznych (wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych) czy rozrywki (Eurowizja). Podobnie jak w Superbet można obstawiać mecze korzystając z konta tymczasowego.

betfan obstawianie bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

Bonusy i darmowe promocje PZbuk

PZbuk oferuje użytkownikom bonus powitalny. Użytkownicy mogą otrzymać zatem 100% do kwoty 500 złotych. W celu skorzystania z tego rodzaju bonusu gracz musi się zarejestrować, a następnie dokonać wpłaty przynajmniej kwoty 100 złotych. W ten prosty sposób dana osoba już przy kolejnym logowaniu zyska bonus wynoszący 100% od depozytu. bardzo istotny jest fakt, że wspomniany bonus wymaga obrotu. Należy zatem obrócić wysokość bonusu czterokrotnie po minimalnym kursie wynoszącym 2.0. Oferta bonusowa nie jest tak atrakcyjna jak chociażby w Betfan, gdzie bonusy sa znaczniej ciekawsze.

Promocje tymczasowe 

Omawiany bukmacher bardzo zadbał o ofertę pomocniczą dla użytkowników. Gracze oprócz znanego Kombodoładowania mogą znaleźć także inne bardzo ciekawe rozwiązania. Systematycznie w ofercie odstępne są promocne na określone wydarzenia sportowe. Wspomniane kombodoładowanie jest to promocja na kupony AKO. Trzeba podkreślić, że oferta PZbuk dotyczy tylko i wyłącznie spotkań piłki nożnej w następujących rozgrywkach: La Liga, Ligue 1, Liga Mistrzów, Premier League, Serie A, Bundesliga, Liga Europy, a także mecze reprezentacji Polski. 

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Program lojalnościowy

Należy zdawać sobie sprawę, że jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych jeżeli chodzi o wszystkie firmy bukmacherskie online. PZbuk wynagradza bowiem nie tylko i wyłącznie najlojalniejszych użytkowników, ale praktycznie każdą osobę, która zdecyduje się na założeni konta. Firma bukmacherska PZbuk przyznaje bowiem za rejestrację 600 punktów, a za każde zalogowanie się 25 punktów. Z kolei zatwierdzenie dokumentów warte jest aż 1000 punktów. Ponadto nagradzane są również wpłaty czy zagranie pojedynczego zakładu, przedmeczowego, kombi czy na żywo. Gracze mogą  następnie zdecydować się na wymianę punktów lojalnościowych na darmowe zakłady, bonusy czy nagrody. 

Ocena bukmachera PZbuk

Gracze cenią w PZbuk przede wszystkim bardzo szeroką ofertę wydarzeń, które można obstawiać. Bukmacher wyróżnia się na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku programem lojalnościowym. Użytkownicy wyrażają także bardzo pozytywne zdanie na temat kursów dostępnych u bukmachera. Wśród licznych atutów gracze doceniają stworzenie przez bukmachera aplikacji mobilnej czy wprowadzenie możliwości obstawiania sportów wirtualnych. 

1 / 5. Ocen: 1