Szukasz ciekawych zakładów na piłkę nożną, które mogą Ci przynieść bardzo duże zarobki? Może zatem warto zainteresować się opcją BTS w zakładach bukmacherskich? Kiedy będzie to rzeczywiście dobry wybór i czy zawodowi typerzy obstawiają BTS?

bts kiedy obstawiać
Kiedy warto obstawiać zakłady BTS?

Rozgrywki cechujące się sporą liczbą goli – idealne do BTS!

Czym charakteryzują się takie właśnie zakłady? Musisz dokładnie zapoznać się z tym aspektem. Znajomość regulaminu takich zakładów jest bowiem niezbędna, by można było potem liczyć na systematyczne wygrane. Jeśli grasz na BTS, to stawiasz, że obie ekipy w ramach danego spotkania zdobędą minimum po jednym golu. Firmy bukmacherskie jak STS czy Superbet zapewniają naprawdę sporo opcji. Ogólnie BTS jest przede wszystkim obecny w zakładach na spotkania piłkarskie. Można spotkać się z wariantem BTS FT. Wtedy typujesz, że obie ekipy strzelą minimum po jednym golu w trakcie trwania całego starcia. Możesz również postawiać BTS HT.

O co tutaj chodzi? Jeśli zagrasz taki zakład, to najlepiej byłoby, by gospodarze oraz goście jeszcze przed zmianą stron zdobyli co najmniej po jednym trafieniu. Wtedy bowiem Twój typ okaże się wygrany, a Ty zarabiasz pieniądze na zakładach. Można grać także opcję przeciwną. Jaką? Uważasz, że w ramach konkretnego spotkania tylko jedna ekipa zdobędzie bramkę? W takiej sytuacji warto zatem postawić BTS NIE.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy grać takie zakłady bukmacherskie? W jakich spotkaniach jest spore prawdopodobieństwo, że oba kluby zdobędą minimum po jednej bramce? Bardzo ważna dla każdego typera powinna być dokładna selekcja. Decyduj się na rozgrywki piłkarskie cechujące się sporym wskaźnikiem zdobywanych goli. Obecnie dostęp do takich statystyk nie jest szczególnie utrudniony, gdyż najlepsi bukmacherzy online mają je na swoich stronach. A takie informacje sprawią, że będziesz miał o wiele większe szanse na regularne wygrywanie gotówki w zakładach bukmacherskich. Najlepiej byłoby to wszystko sprawdzić nie tylko pod względem jednego sezonu, ale kilku. Dzięki temu będziesz wiedział, że na przykład jedna bramkostrzelna kampania nie była dziełem przypadku.

Dwie drużyny nastawione na atak

Zakłady na BTS powinny być wybierane w przypadku ekip, które są nastawione ofensywnie. Jak znaleźć takie właśnie kluby? Sprawa nie jest skomplikowana. Warto dokładnie zweryfikować uzyskiwane wyniki. Pamiętaj, by sprawdzić rezultaty w odniesieniu do spotkań domowych lub wyjazdowych. Często jest bowiem tak, że taktyka różni się w zależności od miejsca rozgrywania danej potyczki. Czasami jest tak, że na swoim terenie konkretna ekipa gra ofensywnie. Jeśli jednak jedzie na wyjazd, to wtedy prezentuje się o wiele bardziej defensywnie. Ma to zatem spore znaczenie.

Betfan kod promocyjny na bonus
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETONLINE

W tym przypadku warto zweryfikować jedynie kilka ostatnich takich potyczek. To, co działo się np. kilka miesięcy temu itp. może już w ogóle nie mieć przełożenia na aktualną sytuację. Pamiętaj, żeby zweryfikować takie informacje w przypadku obu drużyn. Wybieraj z oferty firmy bukmacherskiej jedynie takie potyczki, które będą rozgrywane pomiędzy ofensywnymi ekipami. Wtedy jest bardzo duża szansa, że Twój zakład wejdzie bez najmniejszego nawet problemu.

Mecze o stawkę dla obu drużyn

Jeśli gospodarze oraz goście będą chcieli wygrać swoje spotkanie, to jest duża szansa, że BTS wejdzie. I to dodatkowo stosunkowo szybko. Warto zatem zweryfikować, jaka jest aktualna sytuacja w tabeli gospodarzy, jak i gości. Przyjezdni walczą o otrzymanie? Do końca sezonu zostało tylko kilka kolejek? Muszą wygrywać, by nie pożegnać się z rozgrywkami? A gospodarze walczą o europejskie puchary? Aby tak się stało, muszą koniecznie wygrać w najbliższej serii gier? W takiej sytuacji jedni i drudzy powinni wyjść bardzo zmotywowani na konkretne spotkanie. Jest zatem naprawdę spora szansa, że mecz będzie widowiskowy, nie będzie w nim brakowało nie tylko emocji, ale także goli. Najwięcej takich właśnie spotkań odbywa się zaś pod koniec konkretnego sezonu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na początku wiele ekip myśli, że straty punktowe mogą być jeszcze potem swobodnie odrobione. Pod koniec kampanii w wielu sytuacjach nie ma już zaś w ogóle takiej możliwości. Trzeba grać o konkretny wynik tu i teraz. Nic zatem dziwnego, że wtedy zakłady na BTS wchodzą statystycznie dość często.

Jakich starć unikać przy obstawianiu BTS?

Nie decyduj się na mecze, w których komuś może brakować motywacji. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Najgorzej jest wtedy, kiedy tylko jednej ekipie zależy. Taka zaś sytuacja może mieć miejsce… też pod koniec sezonu. Wówczas gole zazwyczaj zdobywa tylko jedna ekipa. Druga gra „o pietruszkę”, wiec jej motywacja jest na stosunkowo niskim poziomie… Jakich jeszcze meczów warto unikać jak ognia? Chodzi o spotkania, w których dysproporcje pomiędzy poszczególnymi drużynami są naprawdę relatywnie spore. Gospodarze są dużo wyżej w ligowej tabeli? Zazwyczaj na swoim terenie wygrywają i w ogóle nie tracą goli? Goście mają natomiast spore kłopoty w potyczkach wyjazdowych? Nie tylko rzadko punktują, ale na dodatek rzadko też zdobywają trafienia? W przypadku takiego starcia jest duże prawdopodobieństwo, że tylko jedna ze stron będzie zdobywała bramki. Warto zatem trzymać się z daleka od takich potyczek. Unikaj też konkretnych spotkań, jeśli wiesz, że np. w szeregach gospodarzy lub gości zabraknie (z powodu kartek albo kontuzji) najlepszego strzelca.

0 / 5. Ocen: 0