Legalny polski bukmacher Betfan wystartował na rynku 25 kwietnia 2019 roku. Jaka jest jego oferta, co dokładnie u niego znajdziemy i na jaką promocje możemy liczyć? Ten artykuł rozjaśni wam zaraz wszystkie wątpliwości. Od razu można powiedzieć, że nowy gracz na polskim rynku przygotował bardzo ciekawą ofertę promocyjną, choć momentami bardzo ciężko ją zrozumieć.

betfan polski bukmacher online
Polski bukmacher betfan – oferta zakładów, bonusy i obstawianie bez podatku

Legalny polski bukmacher Betfan

Zakłady bukmacherskie Betfan uzyskały licencję na organizowanie gier wzajemnych na teranie naszego kraju już w październiku 2018 roku. Zanim zdecydowano się uruchomić usługi, minęło pół roku, ale nie ma tego złego, gdyż dzięki temu zaoferowano nam niezwykle dopracowaną stronę internetową oraz mnóstwo interesujących promocji i funkcjonalności.

Betfan niemal od samego początku mocno postawił na swoją widoczność w sieci, było głośno o nowych promocjach, ambasadorach i ciekawych oferta zakładów, które w Polsce były nowością. Przyjrzyjmy się bliżej czego oczekiwać mogą gracze po wejściu na oficjalną stronę bukmachera www.betfan.pl. Czy jest to firma, która może zagrozić najlepszym i w rankingu bukmacherów być w pierwszej trójce?

betfan obstawianie bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online – Kod promocyjny BETFAN

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Początkowa oferta bukmachera Betfan jest niezwykle interesująca. Klienci dostali ponad 30 różnych dyscyplin do obstawiania. Wyróżnić możemy tu zarówno te najbardziej popularne jak piłka nożna, siatkówka i koszykówka, a także te, o których mało kto słyszał. Mowa tu dokładnie o dyscyplinie o tajemniczo brzmiącej nazwie – pesopallo. Jak wygląda ten sport? O tym musicie już przekonać się sami. 

Na wyróżnienie zasługuje bardzo wiele zakładów dotyczących wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Obstawić możemy m.in. kursy walut, zdarzenia w popularnych programach telewizyjnych (Big Brother, Taniec z Gwiazdami), pogodę w danym rejonie (tak, to prawda. Możemy obstawiać, jaka będzie temperatura i czy wystąpią opady), politykę, zdarzenia w serialach, a także mnóstwo wydarzeń okołosportowych, w tym transfery, zakłady dotyczące piłkarzy itp.

Bukmacher Betfan jest więc połączeniem wszystkiego, co można obstawiać. Miejsce dla siebie znajdą tu nie tylko fani sportów, ale także programów telewizyjnych o różnej tematyce.

Dobrze bawić będą się tu także fani e-sportu. Znajdziemy tu najbardziej popularne gry jak np.

  • Counter Strike
  • DOTA
  • League of Legends
  • Overwatch
  • Rainbow Six

Na razie mamy dostęp tylko do najbardziej popularnych wydarzeń i turniejów, ale już niedługo możemy się spodziewać powiększenia oferty. Skąd takie przewidywania? Gdyby było inaczej, bukmacher nie przygotowywałby raczej specjalnej zakładki poświęconej grom komputerowym.

Zawiedzeni mogą być jedynie fani sportów wirtualnych, gdyż na razie Betfan nie zdecydował się na włączenie ich do oferty. Wydaje się jednak, że jest to tylko kwestia czasu.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kontakt do bukmachera Betfan

Betfan posiada niezwykle rozbudowaną zakładkę służącą do kontaktu klienta z pracownikami bukmachera. Do dyspozycji mamy dobrze napisany i wiele tłumaczący FAQ (zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi). Znajdziemy w nim mnóstwo porad dotyczących zarówno zupełnie podstawowych zagadnień, jak i tych najbardziej skomplikowanych kwestii.

Jeśli w zakładce tej nie znajdziemy odpowiedzi na trapiące nas pytania, powinniśmy skorzystać z opcji bezpośredniego kontaktu z bukmacherem. Możemy napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub też skontaktować się za pomocą czatu dostępnego na stronie oraz mediów społecznościowych.

Z pracownikami firmy możemy kontaktować się w godzinach 9:00 – 23:00. Najlepiej skorzystać z opcji live chatu, którego ikonka znajduje się w prawej, dolnej części ekranu. 

Metody płatności internetowych w Betfan

Metody płatności to na razie pięta achillesowa tego bukmachera. Nie można niestety powiedzieć, że zaoferowano nam wiele opcji. Warto jednak pamiętać o tym, że bukmacher wystartował zaledwie kilka miesięcy temu i zapewne już niedługo dojdzie do rozszerzenia usług.

Na chwilę obecną wpłacać pieniądze do Betfan można przy pomocy Blika, kart płatniczych i błyskawicznych przelewów bankowych. Betfan nie pobiera od nas żadnych dodatkowych prowizji, co oznacza, że wszystko, co przelejemy, trafi na nasze konto. Podobnie wygląda sytuacja z wypłatami. Warto jednak pamiętać o tym, że wpłaty muszą zostać wykonane z konta bankowego z naszymi danymi, gdyż służy do weryfikacji naszej tożsamości. Na to konto będą także wpływać pieniądze, które wygramy u bukmachera.

Aplikacja mobilna Betfan na Android i iOS?

Niestety bukmacher Betfan nie zaoferował nam jeszcze aplikacji mobilnej. Zagadką pozostaje także to, kiedy i w jaki sposób to zrobi, bo możemy być pewni, że aplikacja pojawi się na pewno. Aplikacja dostępna będzie zapewne na telefony z systemem Android i iOS, a jeśli chodzi o funkcjonalność, to na pewno będzie można za jej pomocą wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady. Miejmy nadzieje, że uzyskamy także pełen dostęp do statystyk oraz innych przydatnych funkcji.

Jeśli chcemy korzystać z bukmachera Betfan na telefonie komórkowym, to najlepszym pomysłem będzie używanie specjalnie przygotowanej wersji strony. 

Promocja powitalna Betfan i obstawianie bez podatku

Promocja powitalna w Betfan to ogromna ciekawostka, gdyż z jednej strony firma oferuje nowym graczom naprawdę wiele gotówki, z drugiej zaś zostało to podane w bardzo nieprzystępny i zawoalowany sposób. Spróbujemy sobie zaraz wszystko wytłumaczyć. 

Jeśli jesteśmy zainteresowani promocją na start, musimy pamiętać o tym, by zaznaczyć przy rejestracji, że jesteśmy zainteresowani ofertą. Od razu po rejestracji dostajemy dostęp do bonusu zwanego „Pakiet Pudziana”. 

Promocja w Betfan polega na tym, że dostajemy bonus w wysokości 10% od pierwszej wpłaty (nie więcej niż 150 złotych), 8% od drugiej (nie więcej niż 100 złotych) i 5% od trzeciej (nie więcej niż 50 złotych). Zanim jednak wpłacimy od razu trzy depozyty, musimy spełniać po kolei poszczególne warunki.

Pierwszy z depozytów musimy obrócić jednokrotnie na przynajmniej dwóch kuponach o kursie minimalnym 2.00. Mamy na to aż 50 dni, więc nikt nie powinien mieć z tym problemów. Należy jednak uważać, gdyż jeśli nie uda nam się obrócić pierwszą wpłaconą kwotą, to nie będziemy mogli skorzystać z pozostałych części oferty. 

Te warunki dotyczą tylko całych kwot wpłat. Dodatkowo musimy również obrócić otrzymane od bukmachera małe kwoty. Z tym będzie już większy problem, gdyż trzeba to zrobić pięciokrotnie na kuponach zawierających co najmniej 3 zdarzania. Łączny kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.00. Każde potknięcie oznacza dla nas koniec gry. Jeśli jednak nam się uda, możemy otrzymać aż 3000 złotych. 

Kolejnym produktem, o którym warto napisać to możliwość obstawiania meczów bez podatku, ten podatek Polski bukmacher Betfan bierze na siebie, przez co mamy do wygrania o wiele więcej w porównaniu do ofert pozostałych legalnych bukmacherów online.

0 / 5. Ocen: 0