Bukmacher BetClic zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom. Wystarczy, że gracz zagra kupon, na którym będzie jeden błąd to otrzyma bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic.

Promocja aktywna jest graczom do 29 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc wziąć w niej udział należy się zapisać. Trzeba to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, ale wszystkie muszą być z piłki nożnej. Bukmacher dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i zresztą na żywo.

Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka kuponu musi wynieść co najmniej 20 PLN.

etoto bonus 20 PLN na start bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W promocji są wykluczone automatycznie: kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Użytkownik, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jedno zdarzenie zostało przegrane to w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN, który znajduje się na koncie gracza w dniu 30 września.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom kod promocyjny „KOD500”. Gracz, który wpisze go podczas rejestracji konta będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka.

Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0